Reklama

Zamieszanie na Armii Krajowej. Jak jechać?

Opublikowano:
Autor:

Zamieszanie na Armii Krajowej. Jak jechać? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed południem pisaliśmy, że od dziś znów będzie można jeździć dwoma nitkami Armii Krajowej. - Ależ tam jest zamieszanie! Każdy jedzie, jak chce - relacjonowała nam po 15.00 czytelniczka.

Przed południem pisaliśmy, że od dziś znów będzie można jeździć dwoma nitkami Armii Krajowej. - Ależ tam jest zamieszanie! Każdy jedzie, jak chce - relacjonowała nam po 15.00 czytelniczka.

Komunikat, który za wykonawcą remontu Armii Krajowej przekazał Ratusz, był być może mało prezcyzyjny - zapowiedziano wprawdzie, że ponieważ druga nitka ulicy została już w całości wyasfaltowaną, dziś, we wtorek do dyspozycji kierowców będą już obie jezdnie, a także lewoskręt na skrzyżowaniu przy Auchan i Mazovii. Ale kiedy miałoby  to nastąpić? Komunikat informował tylko, że przed popołudniowym szczytem komunikacyjnym.

- Jechałam ok. 15.00 Armii Krajowej, ależ tam jest zamieszanie - relacjonowała nam czytelniczka. - Część kierowców jedzie już nowym pasem, za pachołkami, a część tak jak do tej pory.

Jak dowiedzieliśmy się w Ratuszu, zmieniona organizacja ruchu faktycznie już obowiązuje - została wprowadzona ok. 14.00. Kierowcy powinni jeździć juz normalnie, po dwóch pasach.  - Są znaki informujące o zmianie, kierowcy nie powinni jeździć na pamięć - napomina Ratusz. -  Ale ponieważ jeszcze przez miesiąc  będzie trwało wykonywanie oznakowania poziomego, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE