Reklama

Zamierzają hucznie świętować drugie urodziny

Opublikowano:
Autor:

Zamierzają hucznie świętować drugie urodziny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponownie porozmawiają o modzie z gościem i między sobą. Jednak to spotkanie będzie inne, urodzinowe, z dodatkowymi atrakcjami. Temat główny brzmi: Wydobądź swoje piękno i ukryj mankamenty sylwetki.

Ponownie porozmawiają o modzie z gościem i między sobą. Jednak to spotkanie będzie inne, urodzinowe, z dodatkowymi atrakcjami. Temat główny brzmi: Wydobądź swoje piękno i ukryj mankamenty sylwetki.

Już 25 stycznia kolejne spotkanie dla pań i także dla panów, jeśli lubią zajmować się tematem mody. Organizatorka cyklu „Porozmawiajmy o modzie” zaprasza do wspólnego świętowania drugich urodzin inicjatywy. Z te okazji Sandra Panuś zaprasza na rozmowę z gościem. Będzie to Magdalena Kanoniak, znana jako Radzka, autorka pierwszego modowego vloga, który śledzą dziesiątki tysięcy internautów. Sama o sobie mówi, że jest wieczną optymistką, ale taką twardo stąpającą po ziemi. Pokazuje swoje „stroje dnia”. Tkwi w niej pasja do mody i jej historii, do poszukiwania kolejnych inspiracji przy tworzeniu stylizacji. Jest autorką książki „Radzka radzi: Tobie dobrze w tym!”.

Ustalono już główny temat spotkania. Gruszka, jabłko, klepsydra, prostokąt, kręgiel, kielich, rożek, wiolonczela, styliści mnożą te klasyfikacje kobiecych sylwetek na łamach prasy i w publikacjach, dlatego warto poradzić się bezpośrednio, jak najlepiej dobrać idealny strój. Ale nigdy nie zapominając o jednej zasadzie, aby dobrze się czuć w tym, co mamy na sobie. Magdalena Kanoniak już wyjaśniała, jak odnaleźć się w gęstwinie sprzecznych sygnałów modowych, przedstawiała „żelazne zasady stylu”, aby ubrania było stosowne do okazji i doradzała, jak właściwie ocenić cechy wizualne, czyli własną sylwetkę. O tym wszystkim przypomni na spotkaniu 25 stycznia. Zwłaszcza, że jej zdaniem w modzie tkwi „potężna energia, którą można w pełni wykorzystać” znajdując atuty swojej sylwetki i tuszując niedoskonałości

Prowadząca spotkanie Sandra Panuś zapowiada niespodzianki dla uczestników, o które zadbają partnerzy: księgarnio-kawiarnia Czerwony Atrament, Lilou czy Fitka. Przypomina także, że liczy na pytania i dyskusję. Zaprasza w środę 25 stycznia na godzinę 18.00 do Muzeum Żydów Mazowieckich przy ul. Kwiatka 7.

Wstęp na spotkanie kosztuje 20 zł (w cenę wlicza się kawę, herbatę i poczęstunek). Zainteresowani dokonują płatności na konto: 96 1140 2004 0000 3602 7559 7651, wpisując: imię, nazwisko i adres zamieszkania. Zapisy są przyjmowane na stronie sandrapanus.pl/porozmawiajmy-o-modzie-zapisy/. Liczba miejsc ograniczona.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE