Reklama

Żaluzja aluminiowa Juun od ANWIS - naturalne światło na wyciągnięcie ręki

Opublikowano:
Autor:

Żaluzja aluminiowa Juun od ANWIS - naturalne światło na wyciągnięcie ręki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowy, niezwykle praktyczny sposób sterowania. Wyjątkowa i modna kolorystyka. Wytrzymała konstrukcja, która sprawdzi się w różnych pomieszczeniach. Prezentujemy Juun, żaluzje aluminiową, która gwarantuje niespotykaną dotąd swobodę w zarządzaniu ilością światła przenikającego do wnętrza.

Nowy, niezwykle praktyczny sposób sterowania. Wyjątkowa i modna kolorystyka. Wytrzymała konstrukcja, która sprawdzi się w różnych pomieszczeniach. Prezentujemy Juun, żaluzje aluminiową, która gwarantuje niespotykaną dotąd swobodę w zarządzaniu ilością światła przenikającego do wnętrza.

Wygodna obsługa w zasięgu ręki

Żaluzję aluminiową Juun tworzą lamele o szerokości 25 mm. Rozlokowane są na drabince sznurkowej, montowanej bezpośrednio do dwóch ruchomych wałków – górnego i dolnego. Zmieniając ich pozycję decydujesz, który fragment okna chcesz przesłonić. Schowany w rurce hamulec umożliwia stabilne zatrzymanie osłony w dowolnym położeniu. W ten sposób Juun może na przykład pełni funkcję zazdrostki. Złożona żaluzja zajmuje jedynie niewielką część szyby, dając możliwość płynnego przejścia od zaciemnia wnętrza, po jego całkowite nasłonecznienie. Z kolei specjalne linki prowadzące pozwalają na równomierne prowadzenie żaluzji podczas uchylania i otwierania okien. Używając uchwytu zlokalizowanego na górnym wałku sterującym możesz również zmieniać nachylenie lamel. Przekręcając go do dołu lub do góry decydujesz ile światła wpuścisz do pomieszczenia. W ten sposób Juun łączy funkcje żaluzji aluminiowej z dwukierunkowym sterowaniem dostępnym dotychczas w plisach.

Żaluzje otwarte na każde wnętrze

Żaluzja Juun odnajdzie się w każdym wnętrzu. W salonie oraz sypialni zapewni Ci odpowiedni balans pomiędzy prywatnością a oświetleniem wnętrza. Jest odporna na parę wodną oraz wysokie temperatury, dzięki czemu będzie niezastąpiona w kuchni i łazience. Juun może również stanowić praktyczny i ciekawy dodatek w pokoju dziecka. Nie posiada zewnętrznych elementów sterujących, takich jak sznurek czy łańcuszek koralikowy, przez co pomoże Ci stworzyć przestrzeń bezpieczną dla najbliższych (Child Safe). Swoje zastosowanie znajdzie również w biurze. Skutecznie osłoni pomieszczenia przed zbyt intensywnym światłem, które nieraz utrudnia korzystanie z komputera. Tak naprawdę żaluzja aluminiowa Juun sprawdzi się we wszystkich miejscach, w których potrzebujesz oryginalnej osłony okiennej o szerokim zakresie sterowania.

Dzięki Juun osłonisz okna o powierzchni 1,2 m szerokości oraz 2,2 m wysokości. Możesz zainstalować ją w świetle szyby, do profili okiennych lub bezinwazyjnie poprzez nałożenie uchwytów mocujących na ramę okna.

Okna „ubrane” w aluminiowe lamele

Dopasowanie żaluzji do wnętrza ułatwi Ci dostępność około 100 kolorów lamel. Mogą być stonowane lub wyraźne i nasycone różnorodnymi barwami. W celu uzyskania zamierzonego efektu możesz również wybrać kolor osprzętu. Z łatwością dopasujesz wygląd elementów sterujących, w skład których wchodzą ruchome wałki oraz uchwyty sterujące. Standardowo mogą występować w 8 kolorach, wśród których znajdziesz m.in.: biel kremową, bazaltowy szary czy antracyt. Istnieje też możliwość wybrania niestandardowych kolorów wałków sterujących (wg. palety RAL). Dzięki temu idealnie spersonalizujesz żaluzję i nadasz jej odpowiedni charakter.

Juun zmieni Twoje wyobrażenie o żaluzjach aluminiowych. Zapewni Ci prostą i wygodną obsługę, a także trwałe i bezpieczne użytkowanie. W połączeniu z odpowiednio dobraną kolorystyką spełni Twoje oczekiwania, stając się wyjątkową ozdobą każdego wnętrza.

Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania dotyczące naszych produktów. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE