Reklama

Zalety prywatnej opieki medycznej

Opublikowano:
Autor:

Zalety prywatnej opieki medycznej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z każdym rokiem można usłyszeć coraz więcej narzekań na państwową służbę zdrowia. Chodzi tutaj przede wszystkim o długie terminy związane z wizytami u lekarzy specjalistów, czy też badaniami lekarskimi mającymi na celu wykrycie różnych schorzeń. Jednak to nie jedyne uwagi – część dotyczy także dostępu do nowoczesnego sprzętu medycznego i badań najnowszej generacji. Niestety w przypadku długich terminów w państwowych jednostkach medycznych często nie da się nic zrobić. Dlatego coraz więcej osób zwraca swoją uwagę na prywatne jednostki medyczne – zarówno pojedyncze gabinety lekarskie, całe przychodnie i od niedawna szpitale, jakie funkcjonują w naszym kraju. Czy faktycznie warto korzystać z usług prywatnego szpitala? Czy jest to dobra alternatywa dla państwowych jednostek medycznych?

Z każdym rokiem można usłyszeć coraz więcej narzekań na państwową służbę zdrowia. Chodzi tutaj przede wszystkim o długie terminy związane z wizytami u lekarzy specjalistów, czy też badaniami lekarskimi mającymi na celu wykrycie różnych schorzeń. Jednak to nie jedyne uwagi – część dotyczy także dostępu do nowoczesnego sprzętu medycznego i badań najnowszej generacji. Niestety w przypadku długich terminów w państwowych jednostkach medycznych często nie da się nic zrobić. Dlatego coraz więcej osób zwraca swoją uwagę na prywatne jednostki medyczne – zarówno pojedyncze gabinety lekarskie, całe przychodnie i od niedawna szpitale, jakie funkcjonują w naszym kraju. Czy faktycznie warto korzystać z usług prywatnego szpitala? Czy jest to dobra alternatywa dla państwowych jednostek medycznych?

Prywatny szpital – co warto o nim wiedzieć?

Medicover.pl – szpital w Warszawie to pierwsza jednostka medyczna tego typu w Polsce. Znajduje się przy Alei Rzeczypospolitej 5 i oferuje szereg usług medycznych, które pozwalają zadbać pacjentom o swoje zdrowie. W tym szpitalu znajdują się wszystkie oddziały pozwalające na oferowanie pacjentom pełnych i kompleksowych usług medycznych. Jednym z najważniejszych jest oddział pomocy doraźnej, który działa każdego dnia przez 24 godziny również w weekendy i święta, co pozwala na uzyskanie pomocy medycznej w nagłym przypadku. W szpitalu działa także dyżur pediatryczny, gdzie dziecko szybko uzyska pomoc lekarza. Oprócz tego w szpitalu można skorzystać także bardzo szybko ze wskazanych przez lekarza badań medycznych, jest to bardzo ważne, szczególnie w przypadkach, gdy zdrowie lub życie pacjenta jest zagrożone.

Oprócz tego w szpitalu funkcjonują następujące oddziały:

- ginekologia;

- pediatria i chirurgia dziecięca;

- chirurgia;

- chirurgia plastyczna;

- medycyna estetyczna;

- chirurgiczne leczenie otyłości;

- ortopedia;

- urologia;

- laryngologia;

- intensywna terapia;

- hematologia;

- interna.

W szpitalu stosowana jest również Szybka Terapia Onkologiczna.

Profesjonalizm, nowoczesność i coś jeszcze

W prywatnych jednostkach medycznych można liczyć przede wszystkim na profesjonalne podejście do pacjenta i jego przypadku. Liczy się także to, że oferta obejmuje nowoczesne badania diagnostyczne wykonywane przy użyciu metod najnowszej generacji. Jednak to nie wszystko. W prywatnym szpitalu można liczyć na atmosferę, która pozwala się odprężyć przed badaniem czy zabiegiem lekarskim, a to też jest bardzo ważne nie tylko dla komfortu pacjenta, ale i dla całego procesu jego leczenia. Jak się okazuje dobra atmosfera i spokój pacjenta w połączeniu z wykorzystaniem nowoczesnych metod leczenia (coraz częściej mało inwazyjnych) pozwalają na jego szybszą rekonwalescencję po zabiegach i operacjach.

Dużym udogodnieniem dla pacjentów przebywających dłużej w szpitalu będzie również to, że prywatny szpital nie ogranicza godzin odwiedzin dla rodziny chorego oraz oferuje odpowiednią dietę, w ramach której posiłki przygotowywane są przez wykwalifikowanego szefa kuchni pracującego w przyszpitalnej restauracji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE