Reklama

Zagłosuj na Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

Opublikowano:
Autor:

 Zagłosuj na Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu znalazło się wśród 20 najciekawszych miejsc w regionie, które walczą w plebiscycie "Focus na Mazowieckie". Głosować możemy do wtorku do godz. 23:59. Do dzieła!

Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu znalazło się wśród 20 najciekawszych miejsc w regionie, które walczą w plebiscycie "Focus na Mazowieckie".  Głosować możemy do wtorku do godz. 23:59. Do dzieła!

Głosować można na stronie organizatora plebiscytu, czyli na www.focus.pl/focusnamazowieckie. Każdego dnia możliwe jest oddanie jednego głosu we wszystkich kategoriach. Prócz tego uczestnicy wytypować mogą własne propozycje w kategorii otwartej. Z nich redakcja magazynu Focus wybierze najbardziej interesujące. Głosowanie skierowane jest do osób dorosłych i nie wiąże się z żadnymi opłatami, ani koniecznością rejestracji.

Jego wyniki zostaną opublikowane w magazynie Focus 8/18 oraz na stronach www.focus.pl oraz www.national-geographic.pl.

- Sierpeckie muzeum znalazło się wśród nominowanych obiektów związanych z przyrodą z uwagi na urzekający pejzaż dawnej wsi oraz wiele programów służących ochronie oraz przywracaniu rzadkich gatunków prowadzonych przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim - mówi Jarosław Asztemborski z działu upowszechniania i promocji Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. - Serdecznie zachęcamy do oddawania swoich głosów na Skansen w Sierpcu. Razem z wami możemy wygrać!

Jak zapewnia Asztemborski, najlepszym uzasadnieniem tego wyboru niech będzie stworzony tu pejzaż sielankowej wsi mazowieckiej sprzed 100 lat, z zagrodami chłopskimi, pełnymi cudownych opowieści i otoczonymi wielobarwnymi ogrodami, sadami, polami uprawnymi i lasem. Wystarczy przespacerować się wiejską drogą i posłuchać szumu rosnących wzdłuż niej wierzb, by zrozumieć, że skansen to najlepszy wybór. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE