Reklama

Zaginęły dwie nastolatki, przeczesywano lasy. Dziewczyny odnaleziono

Opublikowano:
Autor:

Zaginęły dwie nastolatki, przeczesywano lasy. Dziewczyny odnaleziono - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Komendy Powiatowej w Sierpcu we wtorek 18 czerwca poszukiwali dwóch zaginionych nastolatek. W środę sprawa miała swój pozytywny finał.

Policjanci z Komendy Powiatowej w Sierpcu we wtorek 18 czerwca poszukiwali dwóch zaginionych nastolatek. W środę sprawa miała swój pozytywny finał. 

Sierpeccy policjanci poszukiwali dwóch nastolatek. 14- i 15-latka z Gozdowa ostatni raz widziane były we wtorek ok. 11:00. Poruszały się na rowerach, miały też ze sobą namiot. 

Wieczorem w poszukiwania nastolatek włączyli się strażacy. Przeczesywano okoliczne lasy. - Objęły one teren powiatu sierpeckiego i powiatu płockiego, aż do gminy Bielsk. W miejscowości Jączewo (gm. Bielsk) bowiem ostatni raz logował się telefon jednej z dziewczyn – poinformował dyżurny straży pożarnej w rozmowie z "Dziennikiem Płockim". 

Rano policja poinformowała o pozytywnym zakończeniu akcji. - Nieletnie zostały odnalezione przez funkcjonariuszy całe i zdrowie - mówi sierż. szt. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE