Reklama

Zaginęła staruszka. Kobieta cierpi na zaniki pamięci [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Zaginęła staruszka. Kobieta cierpi na zaniki pamięci [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płoccy policjanci zakończyli poszukiwania 89-letniej mieszkanka powiatu płockiego, która wyszła z domu wczoraj wieczorem. Kobieta cierpi na zaniki pamięci.

Płoccy policjanci zakończyli poszukiwania 89-letniej mieszkanka powiatu płockiego, która wyszła z domu wczoraj wieczorem. Kobieta cierpi na zaniki pamięci.  

Płoccy policjanci prowadzili poszukiwania za zaginioną mieszkanką Chylina (gm. Mała Wieś). 

- Kobieta w dniu 01.05.2018 roku wyszła z domu około 18.30 i do tej chwili nie powróciła, i nie nawiązała kontaktu z rodziną - poinformował Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy KMP w Płocku. - Kobieta cierpi na zaniki pamięci.

W dniu zaginięcia ubrana była w sweter na suwak koloru oliwkowego, koszulkę na krótki rękaw koloru pomarańczowego, niebieska spódnicę, na nogach miała klapki.

AKTUALIZACJA 02.05.2018 r. godz. 12.28

- Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionej 89 letniej mieszkanki Chylina w powiecie płockim - poinformował Krzysztof Piasek, rzecznik KMP w Płocku. - Zaginiona została odnaleziona w lesie, jest wyczerpana ale można nawiązać z nią kontakt.

W poszukiwaniach uczestniczyli policjanci, strażacy i rodzina kobiety. Poszukiwania rozpoczęły się już wczoraj, jednak nie przyniosły one rezultatu.

- Z uwagi na fakt, że okolica, w której doszło do zaginięcia kobiety porośnięta jest wieloma hektarami lasu, dzisiaj od rana, poza funkcjonariuszami policji –  w poszukiwaniach uczestniczyli również druhowie OSP oraz rodzina zaginionej - mówi Krzysztof Piasek. - Na miejsce został wezwany również policyjny śmigłowiec.

Działania poszukiwawcze polegały na przeczesywaniu połaci lasu. W wyniku prowadzonych wspólnych działań poszukiwawczych,  kilka minut po godzinie 11.00, członkowie rodziny znaleźli kobietę. 

- Zaginiona przebywała w lesie, około 400 m od miejsca zamieszkania - dodał Krzysztof Piasek. -  W tej chwili jest  udzielana jej pomoc medyczna.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE