Reklama

Zaginęła płocczanka. Policjanci proszą o pomoc

Opublikowano:
Autor:

Zaginęła płocczanka. Policjanci proszą o pomoc  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W zeszłym tygodniu zgłoszono zaginięcie 48-letniej płocczanki. Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w jej odnalezieniu.

W zeszłym tygodniu zgłoszono zaginięcie 48-letniej płocczanki. Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w jej odnalezieniu.

Zaginiona to 48-letnia Jolanta Fuz. Mierzy 169 cm i waży ok. 100 kg, porusza się o kuli. Ma widoczne ubytki w uzębieniu oraz widoczną bliznę na lewym przedramieniu, a także ślad po cesarskim cięciu na podbrzuszu. 

- W dniu zagięcia ubrana była w leginsy koloru czarnego i kurtkę koloru jasnozielonego. Miała ze sobą torebkę damską koloru czarnego, okulary koloru czarnego - informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. 

Jak podaje policja, zaginiona w poranek 13 lipca (czwartek) opuściła miejsce zamieszkania i do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. 

Ktokolwiek widział zaginioną lub zna miejsce jej pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku tel. 24 266 15 66, 24 266 16 00, 24 266 16 01 lub pod nr tel. alarmowych 112 i 997.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE