Reklama

Zaginęła para nastolatków. Widziałeś ich?

Opublikowano:
Autor:

Zaginęła para nastolatków. Widziałeś ich? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończyły się poszukiwania 16-letniego Emila Gołębiewskiego i jego dziewczyny. Oboje sami wrócili do domów.

Zakończyły się poszukiwania 16-letniego Emila Gołębiewskiego i jego dziewczyny. Oboje sami wrócili do domów.

Płocka policja poszukuje 16-letniego Emila Gołębiewskiego, a policjanci w Warszawie – jego dziewczyny. Oboje zostali uznani za zaginionych. Nastolatków szuka nie tylko rodzina, nie tylko policja, ale i również ich koledzy i koleżanki. Jeden ze znajomych nastolatka napisał również do nas.

Kilka godzin później płocka policja wydała oficjalny komunikat. Jak poinformował jej rzecznik, Krzysztof Piasek, 16-letni Emil Gołębiewski wyszedł z domu w Sikorzu w poniedziałek 28 grudnia ok. 7.00 rano i do dzisiaj nie skontaktował się z rodziną. Prawdopodobnie chłopiec pojechał do Warszawy do swojej dziewczyny, jednak również po niej słuch zaginął i szuka jej rodzina z policją.

Za policją podajemy rysopis zaginionego Emila: wzrost około 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemne, krótkie, na twarzy młodzieńcza broda.

W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę z kapturem, beżowe spodnie, czarne buty typu trapery, miał ze sobą szaro-zielony plecak.

Osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku pod nr telefonu , lub pod bezpłatnymi numerami alarmowymi 997 i 112. 

AKTUALIZACJA z 11 stycznia 2015:

Jak poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, po dwóch tygodniach zakończono poszukiwania - zaginieni cali i zdrowi wrócili do swoich domów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE