Reklama

Zaginął 37-letni kierowca tira. Mężczyzny poszukuje rodzina

Opublikowano:
Autor:

Zaginął 37-letni kierowca tira. Mężczyzny poszukuje rodzina - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tir został odnaleziony we wtorek 21 maja przy autostradzie A1 na stacji LOTOS, w okolicach Rybnika.

Tir został odnaleziony we wtorek 21 maja przy autostradzie A1 na stacji paliw LOTOS, w okolicach Rybnika. O sprawie poinformowała czytelniczka.

Zaginiony kierowca, Jarosław Wasiński pochodzi z Przychodu koło Szczawina Kościelnego (powiat gostyniński). Wiadomo, że jechał w stronę Czech, a docelowo do Włoch.

Rodzina prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego. Każdy, kto mógłby im pomóc, widział 37-latka bądź wie, gdzie przebywa, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu: 723 171 222.

Źródło i fot: portal Gostynin24

AKTUALIZACJA

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie prowadzi czynności poszukiwawcze w sprawie zaginięcia Jarosława WASIŃSKIEGO s.Andrzeja i Heleny, ur. 13.05.1982 roku Wola Trębska, gm. Szczawin Kościelny, pow.gostyniński.

W dniu 17 maja 2019 roku mężczyzna wyjechał z Gostynina ciągnikiem siodłowym m-ki Scania o nr rej. WGS 97E7 wraz z naczepą o numerze rej. WGS 3U18 i miał udać się do miejscowości Ancona we Włoszech. W dniu 21.05.2019 r. w/w pojazd został odnaleziony na MOP w miejscowości Rowień (Żory) w rejonie stacji paliw. Do chwili obecnej mężczyzna nie został odnaleziony.   

Rysopis zaginionego:  wiek 37 lat, wzrost około 180 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemny blond, nos prosty, oczy koloru zielonego.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny proszę kierować do KPP w Gostyninie pod numerem telefonu 24 26 11 222, 24 26 11 243 - dyżurny lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji pod nr tel.997 lub 112.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE