Reklama

Zaginął 36-letni mężczyzna. Trwają poszukiwania

Opublikowano:
Autor:

Zaginął 36-letni mężczyzna. Trwają poszukiwania - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Poszukiwany mężczyzna 19 października około godz. 17.00 pojechał pojazdem ciężarowym na giełdę warzywną w miejscowości Bronisze niedaleko Warszawy. Po przenocowaniu w samochodzie, następnego dnia był widziany około godz. 5.00 rano na terenie giełdy podczas handlu warzywami. Później zostawił otwarty pojazd z kluczykami i dokumentami. Wciąż nie nawiązał kontaktu z rodziną, nie jest znane miejsce jego pobytu.

Poszukiwany mężczyzna 19 października około godz. 17.00 pojechał pojazdem ciężarowym na giełdę warzywną w miejscowości Bronisze niedaleko Warszawy. Po przenocowaniu w samochodzie, następnego dnia był widziany około godz. 5.00 rano na terenie giełdy podczas handlu warzywami. Później zostawił otwarty pojazd z kluczykami i dokumentami. Wciąż nie nawiązał kontaktu z rodziną, nie jest znane miejsce jego pobytu.

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie prowadzi czynności poszukiwawcze w sprawie zaginięcia 36-letniego Piotra Piotrowskiego, zamieszkującego w miejscowości Brzeziny w gminie Sanniki.

Rysopis przekazany przez policję:

- wzrost ok. 170 cm,

- krępa budowa ciała,

- włosy krótkie, ciemne,

- brak zarostu,

- oczy ciemne,

- nos średni, prosty,

- uzębienie niepełne.

W dniu zaginięcia mężczyzna miał na sobie krótkie spodenki koloru granatowego, czarną bluzę z kapturem i białym napisem z przodu, czarno-zielone klapki, jasne skarpety.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie pod numerem telefonu 24-26 11 222 - dyżurny lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji pod nr tel.997 lub 112.

Fotografia przekazana przez policjantów w Gostyninie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE