Reklama

Zaginął 31-letni mężczyzna. Trwa akcja poszukiwawcza

Opublikowano:
Autor:

Zaginął 31-letni mężczyzna. Trwa akcja poszukiwawcza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa akcja poszukiwawcza w związku z zaginięciem 31-letniego Piotra Pietrzaka. Od czwartku, 23 stycznia działania były prowadzone zarówno na wodzie, jak i na lądzie.

Trwa akcja poszukiwawcza w związku z zaginięciem 31-letniego Piotra Pietrzaka. Od czwartku, 23 stycznia działania były prowadzone zarówno na wodzie, jak i na lądzie.

31-letni Piotr Pietrzak po raz ostatni był widziany w Sochaczewie 23 stycznia. Około godziny 8:20 wyszedł z Przedszkola nr 3 im. Jana Brzechwy przy ul. Poprzecznej 3 w Sochaczewie. Następnie wsiadł do białego volkswagena T4 i odjechał. Od tamtego momentu nie ma z nim kontaktu. Z domu zabrał ze sobą dokumenty, pieniądze i nawigację samochodową, nie zabrał natomiast telefonu.

Policja w komunikacie podała rysopis zaginionego mieszkańca powiatu sochaczewskiego: około 185 cm wzrostu, szczupła sylwetka, włosy krótkie, oczy niebieskie. W dniu zaginięcia ubrany był w granatową kurtkę, ciemne spodnie bojówki i czarne buty.

W akcję poszukiwawczą włączyło się wiele jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych: OSP Wyszogród, OSP Rębowo, OSP Kamion, OSP Śladów, OSP Kromnów, a także policja i Państwowa Straż Pożarna z Płocka.

Samochód znaleziono na terenie powiatu płockiego w Wyszogrodzie niedaleko rzeki. Zdecydowano się na podjęcie akcji poszukiwawczej na Wiśle, ta jednak nie dała rezultatu.

- Działania polegały na przeczesaniu terenu wzdłuż brzegu Wisły od Wyszogrodu do Drwał. Po godzinie 17.00 akcja poszukiwawcza została przerwana ze względu na słabą widoczność. Na miejscu działania prowadziła również policja - relacjonowali druhowie z OSP Rębowo.

W niedzielę trwała akcja przeczesywania terenu w okolicy odnalezionego samochodu. Niestety, mimo poszukiwań przez około 30 osobową grupę ratowników, nie udało się trafić na żaden trop.

- W sobotę, 25 stycznia otrzymaliśmy zgłoszenie z policji o godz. 12.15. Akcja z udziałem Państwowej Straży Pożarnej trwała 5,5 godz., następnie wznowiono ją w niedzielę, 26 stycznia. Trwała niemal 4 godz, ale nie dała rezultatów. Akcję zakończyliśmy na wniosek policji - poinformował rzecznik z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, Edward Mysera.

- Dziś już nie prowadzimy akcji na Wiśle, jednak w razie potrzeby akcję wznowimy - mówi oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie, mł. asp. Agnieszka Dzik.

Potwierdza, że w trakcie akcji na lądzie wykorzystano psa tropiącego, ponadto w aucie znaleziono wiadomość. Do jej treści policja nie chce się odnosić. - Musimy brać pod uwagę każdą możliwość. Wciąż szukamy tego mężczyzny - dodaje funkcjonariuszka.

Osoby mające wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego mężczyzny, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie, ul. 1 Maja 10, 96-500 Sochaczew, tel. 46 863 72 22.

Fot. OSP Rębowo

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE