Reklama

Zaginął 23-letni płocczanin. Trwają poszukiwania

Opublikowano:
Autor:

Zaginął 23-letni płocczanin. Trwają poszukiwania - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Płocku poszukują 23-letniego Patryka Grabowskiego.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Płocku poszukują 23-letniego Patryka Grabowskiego.

Zaginiony płocczanin w lipcu minionego roku opuścił miejsce zamieszkania, a w grudniu ostatni raz skontaktował się z rodziną informując, iż obecnie przebywa w rejonie miejscowości Słubice. Po chwili powiadomił, że znajduje się poza granicami kraju – we Frankfurcie. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis przekazany przez policję: wzrost 185 cm, szczupła budowa ciała, włosy koloru blond krótkie lekko falowane, uzębienie pełne.

Znaki szczególne: tatuaż na prawym ręku od dłoni do łokcia z wizerunkiem wilka, tatuaż na palcach „rok 1997”, tatuaż na lewej łydce „trybal”.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 24 266 16 00 ; 24 266 16 01 i pod numerem alarmowym 112.

Fotografia przekazana przez KMP w Płocku

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE