Reklama

Żądał wydania pieniędzy. Groził bronią

Opublikowano:
Autor:

Żądał wydania pieniędzy. Groził bronią - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę nad ranem do jednego z całonocnych salonów gier przy Kochanowskiego wszedł mężczyzna i zażądał wydania utargu.

W niedzielę nad ranem do jednego z całodobowych salonów gier przy Kochanowskiego wszedł mężczyzna i zażądał wydania utargu. 

Jak relacjonuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, wszystko rozegrało się ok. 4.15 w niedzielę. Do jednego z czynnych całą dobę salonów gier nagle wszedł mężczyzna i grożąc obsłudze przedmiotem przypominającym broń, zażądał wydania utargu. Mężczyzna z obsługi, obawiając się o własne życie, oddał nieznajomemu wszystkie pieniądze.

- Na szczęście nikomu nic się nie stało, obcy mężczyzna oddalił się z pieniędzmi w nieznanym kierunku - informuje Krzysztof Piasek. - Kilka godzin później w związku z tą sprawą zatrzymano dwóch mężczyzn - 41-latka z Płocka i 30-latka z powiatu kutnowskiego.

Osoby, które wiedzą cokolwiek na temat rannego zdarzenia w salonie gier, mogą zgłosić się na policję, bo jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, każda informacja przybliżająca do ustalenia okoliczności danego zdarzenia jest cenna dla funkcjonariuszy prowadzących sprawę. Wystarczy zatelefonować pod bezpłatny alarmowy numer  997.

 


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE