Reklama

Zachowajcie ostrożność. Ostrzegają przed porywistym wiatrem

Opublikowano:
Autor:

Zachowajcie ostrożność. Ostrzegają przed porywistym wiatrem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zabezpieczcie przedmioty na balkonach czy w ogródkach. We wtorek wiatr może dać nam się we znaki. W porywach może osiągnąć prędkość nawet do 75 km/h. Lepiej uważać. Strażacy od kilku dni są wzywani m.in. do usuwania drzew, które pod wpływem silnego wiatru przewracały się, blokując drogi.

Zabezpieczcie przedmioty na balkonach czy w ogródkach. We wtorek wiatr może dać nam się we znaki. W porywach może osiągnąć prędkość nawet do 75 km/h. Lepiej uważać. Strażacy od kilku dni są wzywani m.in. do usuwania drzew, które pod wpływem silnego wiatru przewracały się, blokując drogi.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ponownie wydał ostrzeżenie dla województwa mazowieckiego,w  tym dla Płocka i powiatu płockiego. Przewidują wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 75 km/h, z kierunków zachodnich. Najsilniejszych porywów wiatru należy spodziewać się w rejonie burz i chmur konwekcyjnych.

Ostrzeżenie obowiązuje we wtorek, 18 lutego od godz. 13:00 do godz. 20:00. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska oszacowano na 85%.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE