Reklama

Zabójstwo w podpłockiej miejscowości? Podejrzany w areszcie

Opublikowano:
Autor:

Zabójstwo w podpłockiej miejscowości? Podejrzany w areszcie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zaniepokojony brakiem kontaktu znajomy w niedzielę znalazł ciało 43-latka, mieszkańca gminy Bodzanów. Ślady na miejscu zdarzenia jednoznacznie wskazywały, że doszło do zabójstwa. 

Zaniepokojony brakiem kontaktu znajomy w niedzielę znalazł ciało 43-latka, mieszkańca gminy Bodzanów. Ślady na miejscu zdarzenia jednoznacznie wskazywały, że doszło do zabójstwa.

Śledztwo zaczęło się w niedzielę 1 listopada i jeszcze tego samego dnia się zatrzymano podejrzanego. Policjanci na miejscu zabezpieczyli ślady, które jednoznacznie wskazywały, że do śmierci 43-latka ktoś się przyczynił. 

- W ustaleniu podejrzanego o zabójstwo brał udział pies tropiący z przewodnikiem z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Szybko podjęte działania przez płockich policjantów w niespełna kilka godzin po otrzymanym zgłoszeniu doprowadziły do zatrzymania 25-latka z powiatu płockiego, podejrzanego o zabójstwo - przekazała mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku. 

25-latek został przesłuchany przez prokuraturę w charakterze podejrzanego. 

- Mężczyzna przyznał się do udziału w zdarzeniu, ale do zabójstwa nie. Podejrzany twierdzi, że się bronił - mówi Małgorzata Orkwiszewska, Prokurator Rejonowy. - W chwili zdarzenia był nietrzeźwy. 

Wstępne ustalenie śledczych wskazują, że w domu przebywali tylko dwaj mężczyźni. 43-latek miał rany tłuczone głowy, które skutkowały urazem wewnątrzczaszkowym i wylewami, co doprowadziło do nagłej śmierci - to wstępna opinia po sekcji zwłok. Pełna pisemna będzie sporządzana w ciągu dwóch tygodni. 

Na podstawie zebranego materiału dowodowego prokurator zawnioskował o tymczasowy areszt, a decyzją sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE