Reklama

Za pół miliona zagospodarują plac przy wieży ciśnień

Opublikowano:
Autor:

Za pół miliona zagospodarują plac przy wieży ciśnień - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Będzie bardziej zielono, z ławeczkami i iluminacją. Ratusz dokonał już wyboru firmy, która zmieni niezbyt ujmujący swoim wyglądem plac Dąbrowskiego przy wieży ciśnień.

Będzie bardziej zielono, z ławeczkami i iluminacją. Ratusz dokonał już wyboru firmy, która zmieni niezbyt ujmujący swoim wyglądem plac Dąbrowskiego przy wieży ciśnień.

Do przetargu zgłosiło się pięciu oferentów. Nie wybrano jednak ani firmy z Płocka (jako konsorcjum: Firma Remontowo-Budowlana Lipowski i PHU Partnerstwo Molendowski Dariusz) z ceną 619 tys. zł, ani tej tańszej ze Słupna (Zielony Ogród Sp. z o. o.) z kwotą 577 tys. 841 zł, przepadła także firma z Lublina (Garden Designers Derkacz i wspólnicy - 558 tys. zł) oraz jedna warszawska (AG-Complex), która zresztą okazała się tą najdroższą (707 tys. 294 zł). Natomiast zdecydowano się na podpisanie umowy z działającą od 1999 roku w stolicy firmą Baobab Marka Brandysa. Zaoferowali wykonanie za 538,9 tys. zł. i udzielenie gwarancji na 60 miesięcy.

Zgodnie z umową zamówienie powinno zostać wykonane jeszcze w tym roku, do końca sierpnia 2017 roku. W miejsce starych roślin będą posadzone nowe, usiądziemy na ławce lub na leżaku miejskim, wieży ciśnień dołączy do listy obiektów z iluminacją.

[ZT]14400[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE