Reklama

Za czwartym razem też nie wyszło. Przetarg unieważniony

Opublikowano:
Autor:

Za czwartym razem też nie wyszło. Przetarg unieważniony - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości A to pech. Chyba tylko tak można powiedzieć o tym przetargu, który miał być już dawno rozstrzygnięty. Ostatnio Ratusz podjął czwartą próbę wyłonienia wykonawcy i znów nie wyszło.

A to pech. Chyba tylko tak można powiedzieć o tym przetargu, który miał być już dawno rozstrzygnięty. Ostatnio Ratusz podjął czwartą próbę wyłonienia wykonawcy i znów nie wyszło.

Chodzi o zapowiadany przez Ratusz park na osiedlu Miodowa. Na początek musi powstać dokumentacja projektowo-kosztorysowa dla zadania inwestycyjnego pt. „Zagospodarowanie terenu na osiedlu Dobrzyńska na obszarze Centralnego Parku Rekreacji”. Problem w tym, że nie wiadomo, kiedy to się stanie...

Za pierwszym razem nie zgłosiła się żadna firma, przy drugim przetargu była tylko jedna, tylko proponowana kwota dwukrotnie przebiła środki zarezerwowane w budżecie przez płocki Ratusz. Przy trzeciej próbie ta sama firma zmniejszyła finansowe oczekiwania, jednak wciąż chciała zbyt dużej kwoty w stosunku do ustalonego przez urzędników pułapu, czyli 150 tys. zł. Do czwartego przetargu już nie przystąpiła. Nie było też żadnej innej oferty, która wpłynęła w ustalonym terminie do Urzędu Miasta Płocka. Przetarg znów unieważniono.

[ZT]15908[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE