Reklama

Z tego parkingu w centrum miasta kierowcy nie skorzystają. Jest nieczynny

Opublikowano:
Autor:

Z tego parkingu w centrum miasta kierowcy nie skorzystają. Jest nieczynny - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek kierowcy, którzy zwykle korzystali z bezpłatnego parkingu na pl. Nowy Rynek, muszą szukać innego miejsca do parkowania.

W poniedziałek kierowcy, którzy zwykle korzystali z bezpłatnego parkingu na pl. Nowy Rynek, muszą szukać innego miejsca do parkowania.

Ratusz poinformował o nieczynnym parkingu przed teatrem. Na szczęście dla osób zmotoryzowanych, jak dodają w biurze prasowym, niedogodności są jednodniowe i mają związek z organizacją przez samorząd województwa mazowieckiego uroczystości wręczenia nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury w Teatrze Dramatycznym. W związku z tym należy zabezpieczyć dużą liczbę miejsc parkingowych. 

W poniedziałek wyróżnienia otrzymają osoby wybitne, które swoją działalnością rozsławiają nasze województwo w kraju i na świecie. Spośród nominowanych kapituła konkursu wyłoniła 10 laureatów. Podczas uroczystej gali każdy z nich otrzyma pamiątkową statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. zł. Nagrodzeni zostaną również laureaci „Mazowieckich Barw Wolontariatu”, konkursu który jest uhonorowaniem pracy wolontariuszy. Przyznany zostanie również tytuł „Innowacyjnego Menedżera Kultury”. Podczas gali wręczone zostaną także Medale Pamiątkowe „Pro Masovia”.

Uroczystość wręczenia nagród, która rozpocznie się o godz. 16.00, poprowadzi Tomasz Kammel. Imprezę uświetni swoim występem Alicja Węgorzewska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE