Reklama

Z powodu pożaru stracili dach nad głową. Potrzebują pomocy [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Z powodu pożaru stracili dach nad głową. Potrzebują pomocy [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy dosłownie stracili dach nad głową, a także wiele przedmiotów codziennego użytku. Strażacy, którzy starali się ugasić płomienie, jeszcze następnego dnia byli wzywani na miejsce, aby dogasić pogorzelisko i zabezpieczyć to, co zostało z budynku.

Mieszkańcy dosłownie stracili dach nad głową, a także wiele przedmiotów codziennego użytku. Strażacy, którzy starali się ugasić płomienie, jeszcze następnego dnia byli wzywani na miejsce, aby dogasić pogorzelisko i zabezpieczyć to, co zostało z budynku.

Do pożaru domu w Białobrzegach (gm. Bodzanów) doszło w nocy z czwartku na piątek w zeszłym tygodniu. Strażacy z OSP Kanigowo otrzymali wezwane o godz. 1.44. Na miejsce dotarły także jednostki z OSP Słupno, OSP Białobrzegi oraz JRG 3. W piątek strażacy zostali tam skierowani ponownie.

- Po zlokalizowaniu i dogaszeniu palących się elementów konstrukcji przystąpiliśmy do prac związanych z zabezpieczeniem dachu. Na miejscu działaliśmy razem z OSP Mąkolin - informują strażacy z OSP Kanigowo.

Organizowana jest pomoc dla osób, które utraciły w tym zdarzeniu dach nad głową. Koszt odbudowy domu, wykonanie niezbędnych prac budowlanych przewyższa możliwości finansowe rodziny. Liczy się choćby najmniejsze wsparcie. Na razie zebrano ponad 4 tys. zł, ale wciąż bardzo dużo brakuje. Cel zbiórki to 50 tys. zł. Tu można znaleźć link do zbiórki: Pomoc dla rodziny Budek (pożar) na Pomagam.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE