Reklama

Z policyjnej doby. Złodzieje nie odpuszczają

Opublikowano:
Autor:

Z policyjnej doby. Złodzieje nie odpuszczają - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Żadnych wypadków, 13 kolizji drogowych, w tym sześć w Płocku, pozostałe na terenie powiatu, sześc osób doprowadzonych do izby wytrzeźwień. Policyjny raport zdominowały trzy kradzieże, do których doszło we wtorek, 6 listopada.

Żadnych wypadków, 13 kolizji drogowych, w tym sześć w Płocku, pozostałe na terenie powiatu, sześć osób doprowadzonych do izby wytrzeźwień. Policyjny raport zdominowały trzy kradzieże, do których doszło we wtorek, 6 listopada.

Największe straty - 5 tys. zł - poniósł właściciel biżuterii schowanej w domu w Bulkowie. Jak informuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, nie ustalono jeszcze sposobu, w jaki doszło do tej kradzieży.

Kradzież mienia i uszkodzenie wyposażenia pokoju hotelowego w obiekcie przy ul. Granicznej w Płocku - to kolejne zdarzenie wymienione w raporcie z policyjnej doby. Straty oceniono na 3 tys. zł.

Kolejny raz uczulamy, aby pilnować rzeczy osobistych. Rabuś przywłaszczył sobie portfel z dokumentami i pieniędzmi na terenie marketu spożywczego przy ul. Tysiąclecia. W tym przypadku strata wyniosła 350 zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE