Reklama

Z policyjnego raportu: 14-latka w szpitalu, zderzenie aut na ul. Kazimierza Wielkiego...

Opublikowano:
Autor:

Z policyjnego raportu: 14-latka w szpitalu, zderzenie aut na ul. Kazimierza Wielkiego... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 14-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, podobnie dwie kobiety, które z kolei były uczestniczkami zdarzenia drogowego na ul. Kazimierza Wielkiego. Ponadto na Trasie Mazowieckiego zatrzymano kierującego pojazdem, który ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Policja podsumowała zdarzenia z minionej doby.

14-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, podobnie dwie kobiety, które z kolei były uczestniczkami zdarzenia drogowego na ul. Kazimierza Wielkiego. Ponadto na Trasie Mazowieckiego zatrzymano kierującego pojazdem, który ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Policja podsumowała zdarzenia z minionej doby.

W raporcie z minionej doby wskazano na dwa zdarzenia drogowe. Do pierwszego doszło w poniedziałek w Płocku na ul. Kazimierza Wielkiego około godz. 7.10.

– Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 58-letni kierujący toyotą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej fordem. W wyniku zdarzenia do szpitala na badania została przewiedziona pasażerka z toyoty, z kolei z obrażeniami ciała kierująca fordem – mówi mł. ap. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Również w poniedziałek około godz. 15.40 doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Nowe Krubice (gm. Bulkowo). – Policjanci wstępnie ustalili, że 14-letnia kierująca czterokołowcem nie zapanowała nad pojazdem, który następnie zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku tego zderzenia 14-latka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala – dodaje oficer prasowy z Komendy Miejskiej Policji.

Nietrzeźwego kierowcę zatrzymano w Miszewie Murowanym.

Z pozostałych zdarzeń mamy włamanie do pomieszczeń gospodarczych w Borowicach. Skradziono napoje oraz lampy led, wartość strat wyniosła około 1 tys. zł. Na ul. Bielskiej w Płocku skradziono 850 zł z automatu do rozmieniania pieniędzy.

Dzisiaj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 14.00 - 22.00 na trasie Płock – DK62 – Płock.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE