Reklama

Z policji. Zatrzymani sprawcy kradzieży i wypadek na Podolszycach

Opublikowano:
Autor:

Z policji. Zatrzymani sprawcy kradzieży i wypadek na Podolszycach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mężczyźni, którzy zostali zatrzymani w związku z kradzieżami, spędzili noc w policyjnym areszcie. - W najbliższym czasie policjanci przeprowadzą z zatrzymanymi czynności procesowe - mówi mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Mężczyźni, którzy zostali zatrzymani w związku z kradzieżami, spędzili noc w policyjnym areszcie. - W najbliższym czasie policjanci przeprowadzą z zatrzymanymi czynności procesowe - mówi mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży roweru z ulicy Płockiego w Płocku. Ponadto pracownik ochrony zatrzymał 27-letniego sprawcę kradzieży w sklepie na ul. Portowej.

We wtorek około godz. 17.30 na ul. Czwartaków doszło do potrącenia pieszej.

- Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 36-letni kierujący fordem potrącił na przejściu dla pieszych 46-letnią mieszkankę gminy Bulkowo. Kobieta z obrażeniami ciała, które nie stanowiły zagrożenia dla jej życia, została przewieziona do szpitala. Policjanci zatrzymali 36-latkowi z Płocka prawo jazdy za stworzenie zagrożenia - dodaje oficer prasowy z płockiej komendy.

[ZT]24925[/ZT]

Jednocześnie policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonach przejść dla pieszych, o skupienie się na drodze i zdjęcie nogi z gazu. - Opady deszczu powodują ograniczenie widoczności, jak i również znaczne wydłużenie drogi hamowania, dlatego nasz apel kierujemy również do pieszych – zanim wejdziecie na przejście upewnijcie się czy kierujący zdąży wyhamować. Niestety kiedy zaczyna brakować wyobraźni i zdrowego rozsądku dochodzi do przykrych, a niejednokrotnie tragicznych w skutkach, zdarzeń, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale też i bezcenne życie - podkreślają.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE