Reklama

Z policji. Wypadki drogowe, kolizje i złodzieje czyhający na okazję

Opublikowano:
Autor:

Z policji. Wypadki drogowe, kolizje i złodzieje czyhający na okazję - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Skradzione auto z niestrzeżonego parkingu, okradzione mieszkanie, potrącenie pieszej, próba wyprzedzania, która doprowadziła do wypadku, 23 kolizje drogowe, w tym 13 w Płocku i 10 w powiecie - tak przedstawia się policyjny raport. Funkcjonariusze podsumowali działania od piątku do niedzieli.

Skradzione auto z niestrzeżonego parkingu, okradzione mieszkanie, potrącenie pieszej, próba wyprzedzania, która doprowadziła do wypadku, 23 kolizje drogowe, w tym 13 w Płocku i 10 w powiecie - tak przedstawia się policyjny raport. Funkcjonariusze podsumowali działania od piątku do niedzieli.

W miniony piątek, 7 lutego policjantów powiadomiono o kradzieży pojazdu z niestrzeżonego parkingu na al. Armii Krajowej. Skradziono mazdę CX3. Straty oszacowano na 75 tys. zł. Także w piątek było włamanie do mieszkania w budynku przy ul. Powstańców Styczniowych. Zgarnięto łup za 9 tys. zł - to pieniądze i biżuteria.

Były dwa wypadki drogowe. Pierwszy w piątek, 7 lutego na skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza i ul. Gradowskiego około godz. 14.35.

- Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 71-letni kierujący peugeotem potrącił znajdującą się na przejściu dla pieszych płocczankę. 72-latkę z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala - poinformowała mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Z kolei sobotnie zdarzenie, do którego doszło około godz. 10.35, było na drodze krajowej nr 62 w miejscowości Chylin. - Kierująca peugeotem, podczas wyprzedzania kolumny pojazdów, zderzyła się na skrzyżowaniu z kierującą oplem, która skręcała w lewo. Do szpitala z obrażeniami ciała, które nie zagrażają życiu, przewiezione zostały kierujące pojazdami - dopowiada funkcjonariuszka.

Policjanci wskazali na 23 kolizje drogowe. Jedno z takich zdarzeń było w niedzielę wieczorem, tuż przed godz. 22.00, w miejscowości Psary. Zderzyły się trzy auta. Na miejscu pomagali strażacy z JRG1 w Płocku, OSP Drobin i OSP Bielsk.

Fot. OSP Bielsk, OSP Drobin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE