Reklama

Z poduszkami przyjdą do zoo. Zbiorą się przy wybiegu dla słoni

Opublikowano:
Autor:

Z poduszkami przyjdą do zoo. Zbiorą się przy wybiegu dla słoni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Poduszki, nazwane przez wolontariuszy „Przytulakami”, mają naszytą kolorową aplikację w kształcie słonia. Każda jest niepowtarzalna i nadaje się do przytulenia, kiedy chcemy już sobie odpocząć, bądź też na prezent.

Poduszki, nazwane przez wolontariuszy „Przytulakami”, mają naszytą kolorową aplikację w kształcie słonia. Każda jest niepowtarzalna i nadaje się do przytulenia, kiedy chcemy już sobie odpocząć, bądź też na prezent.

Wolontariusze z płockiego Centrum Wolontariatu już w najbliższą niedzielę zamierzają sprzedawać poduszki przy wybiegu dla słoni w zoo. Pisaliśmy już o „Przytulakach”. Wolontariusze szyją je partiami przy współpracy ze starszymi płocczanami i osobami niepełnosprawnym. To akcja zespołowa. W trakcie piątkowych spotkań w szwalni jedni zajmują się wykrawaniem materiału, inni fastrygują, kolejni zszywają na maszynie i wypychają. Poduchy są wykonane z polaru. Dochód wesprze płockich seniorów i integrację międzypokoleniową.

Celowo uczyniono słonia znakiem rozpoznawczym produktu. - Słonia z uniesioną trąbą powszechnie uważa się za symbol szczęścia. Wrażliwym twórcom przypomina także o innych ludziach, o ich potrzebach i uczuciach, o wartości dobra – wyjaśniają w Centrum Wolontariatu.

Do wyboru są trzy wzory. Jeden taki „Przytulak” kosztuje 30 zł. Sprzedaż odbywa się w trakcie akcji pomocowych, bezpośrednio jak w najbliższą niedzielę w zoo od godz. 10.00. Można także nabyć poduszkę na Allegro. 

Fot. Centrum Wolontariatu / profil na Facebooku

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE