Reklama

Z PLOT-em odkrywali Płock. Mnóstwo chętnych na spacer [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Z PLOT-em odkrywali Płock. Mnóstwo chętnych na spacer [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Katedra Kościoła Starokatolickiego Mariawitów wciąż przyciąga płocczan. Sobotni spacer z przewodnikami Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej w ramach akcji "Odkryj z nami Płock" okazał się na tyle ciekawą propozycją, że chętnych nie zabrakło nawet przy tak wysokich temperaturach na termometrach.

Katedra Kościoła Starokatolickiego Mariawitów wciąż przyciąga płocczan. Sobotni spacer z przewodnikami Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej w ramach akcji "Odkryj z nami Płock" okazał się na tyle ciekawą propozycją, że chętnych nie zabrakło nawet przy tak wysokich temperaturach na termometrach.

W sobotę nie zabrakło również pytań od uczestników i historii związanych z samą świątynią i wyznaniem. Tradycyjnie spacer rozpoczął się na Starym Rynku, skąd wszyscy udali się zwiedzać ogrody i wnętrza Katedra Kościoła Starokatolickiego Mariawitów.

Kolejny, przedostatni już spacer w niedzielę, 19 sierpnia – tym razem śladami bohaterskiej obrony Płocka w 1920 r. Zbiórka uczestników także o godz. 12.00 na starówce. Tegoroczne spacery z PLOT-em zakończy wspólna wizyta w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego. W tym przypadku godzina bez zmian, jednak sama zbiórka będzie przed budynkiem teatru. Warto z tej możliwości skorzystać, by zajrzeć za kulisy i pogawędzić z aktorami, którzy co roku wspierają płockich przewodników.

A tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z sobotniego spaceru w naszej fotogalerii.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE