Reklama

Z okazji 2017 roku płocka przychodnia ma dla Was niespodziankę

Opublikowano:
Autor:

Z okazji 2017 roku płocka przychodnia ma dla Was niespodziankę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z okazji nowego roku przychodnia Medic Park po raz kolejny zaprasza płocczan na kompleksowe, a przede wszystkim bezpłatne badania stanu zdrowia w komfortowych warunkach. Jak przystało na 2017 rok na darmową wizytę może liczyć aż 217 pacjentów! Warto się pośpieszyć, bo kto pierwszy, ten lepszy.

Z okazji nowego roku przychodnia Medic Park po raz kolejny zaprasza płocczan na kompleksowe, a przede wszystkim bezpłatne badania stanu zdrowia w komfortowych warunkach. Jak przystało na 2017 rok na darmową wizytę może liczyć aż 217 pacjentów! Warto się pośpieszyć, bo kto pierwszy, ten lepszy.

To kolejna akcja dedykowana płocczanom, która ma na celu ocenę ich stanu zdrowia, a także wykrycie i szybkie zapobieganie rozwojowi ewentualnych chorób. 

- Przegląd dedykowany jest zabieganym osobom, które w jednym miejscu, w komfortowych warunkach, a co najważniejsze - pod okiem doskonałego specjalisty chcą sprawdzić stan swojego zdrowia i dowiedzieć się, co zrobić, by zapobiegać występowaniu chorób w przyszłości - informują organizatorzy akcji.

Obecnie trwa rejestracja chętnych. Zapisywać można się pod numerem telefonu 510 300 222 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00. 

[YT]https://youtu.be/5C9-mp6_8lk[/YT]

Przegląd stanu zdrowia pozwala na: 
* ogólną ocenę stanu zdrowia,
* możliwość wczesnego wykrycia chorób serca i układu krążenia,
cukrzycy, chorób układu krwiotwórczego, nerek i wątroby, zaburzeń, funkcjonowania tarczycy oraz zakażeń organizmu przebiegających bezobjawowo
* uzyskanie rekomendacji lekarskich dotyczących m.in.: dalszej diagnostyki i leczenia wykrytych nieprawidłowości, zaleceń dietetycznych i innych zmian dotyczących stylu życia niezbędnych w celu zapobiegania chorobom i utrzymania dobrego zdrowia i samopoczucia.

Proponujemy: 

* ogólną ocenę stanu zdrowia - konsultacja lekarska specjalisty medycyny rodzinnej,
* badanie poziomu cukru,
* badanie ciśnienia,
* badanie EKG,
* przesiewowe badanie wzroku,
* przesiewowe badanie słuchu,
* spirometrię,
* analizę składu ciała,
* omówienie wyników badań oraz w przypadku wskazań medycznych,
zapewniamy w ramach tej akcji badania RTG, USG i badania laboratoryjne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE