Reklama

Z cysterny wyciekło paliwo lotnicze [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Z cysterny wyciekło paliwo lotnicze [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Gwardii Ludowej i Przemysłowej, tuż przy straży pożarnej. Sprawna akcja strażaków pozwoliła szybko uporać się z zagrożeniem, w tej chwili zablokowany jest już tylko jeden pas.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Gwardii Ludowej i Przemysłowej, tuż przy straży pożarnej. Sprawna akcja strażaków pozwoliła szybko uporać się z zagrożeniem, w tej chwili zablokowany jest już tylko jeden pas.

Jak dowiedzieliśmy się od rzecznika straży pożarnej Edwarda Mysery, z cysterny przewożącej 23 tony paliwa lotniczego  zaczęło wyciekać paliwo. Według wstępnych ocen, ogrodzono teren ok. 100 m kw. Ruch w rejonie skrzyżowania Gwardii Ludowej i Przemysłowej został wstrzymany.   Na szczęście - jak uspokaja dowódca akcji, w tej chwili sytuacja jest już  opanowana, studzienki zostały zabezpieczone i niebezpieczeństwo minęło.  

Na miejscu pracują w tej chwili trzy wozy strażackie, ruchem kieruje straż miejska. Przed momentem udostępniono jeden pas ruchu. 

AKTUALIZACJA:

Jak przed chwilą poinformował rzecznik policji, Krzysztof Piasek, cysterna, która uległa rozszczelnieniu jest już w Ośrodku Badawczo - Rozwojowym Przemysłu Rafineryjnego S.A. przy ul. Chemików 5, gdzie zawartość zostanie przepompowana do sprawnej cysterny.

Fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE