Reklama

Wzruszająca zbiórka dla Mikołaja. W akcję włączyła się Klaudusia

Opublikowano:
Autor:

Wzruszająca zbiórka dla Mikołaja. W akcję włączyła się Klaudusia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W weekend dzieci i dorośli wspólnie zbierali pieniądze na rehabilitację i leczenie chorego Mikołaja z Płocka. W akcję dla swojego kolegi włączyła się też Klaudusia Kamińska, która jeszcze niedawno sama potrzebowała finansowego wsparcia w walce z ciężką chorobą. Dzięki niemu mała wojowniczka pojechała za granicę na kosztowne leczenie, które zakończyło się sukcesem! Teraz dziewczynka i jej mama zaangażowała się w pomoc dla Mikołaja.

W weekend dzieci i dorośli wspólnie zbierali pieniądze na rehabilitację i leczenie chorego Mikołaja z Płocka. W akcję dla swojego kolegi włączyła się też Klaudusia Kamińska, która jeszcze niedawno sama potrzebowała finansowego wsparcia w walce z ciężką chorobą. Dzięki niemu mała wojowniczka pojechała za granicę na kosztowne leczenie, które zakończyło się sukcesem! Teraz dziewczynka i jej mama zaangażowała się w pomoc dla Mikołaja. 

Datki zbierano w Galerii Wisła już od piątku, ale to w sobotę zaplanowano finał akcji charytatywnej, podczas której po galerii uwijali się kwestujący, a na scenie trwały występy artystyczne, pokazy i różne atrakcje, a także licytacja z udziałem m.in. prezydenta Płocka. Akcję nazwano "Pozytywna zgraja zbiera pieniądze dla Mikołaja" i cóż - tak właśnie było! 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE