Reklama

Wysyłanie paczek łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wszystko dzięki Kurierowi BTL

Opublikowano:
Autor:

Wysyłanie paczek łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wszystko dzięki Kurierowi BTL - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rynek paczek z roku na rok się rozrasta w tempie, jak podają różne źródła, nawet do 35%. Dziś usługa kurierska stała się już tak powszechna,że nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Mamy z nią do czynienia na co dzień, chociażby dokonując zakupów w sklepach internetowych, które dostarcza właśnie kurier.

Rynek paczek z roku na rok się rozrasta w tempie, jak podają różne źródła, nawet do 35%. Dziś usługa kurierska stała się już tak powszechna,że nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Mamy z nią do czynienia na co dzień, chociażby dokonując zakupów w sklepach internetowych, które dostarcza właśnie kurier.

Właśnie z myślą o sklepach i o firmach wysyłających większe ilości paczek czy palet powstał www.kurier-btl.pl. Portal wysyłkowy jest w pełni integralnym systemem, mogącym połączyć się ze sklepem, czy magazynem, z którego są realizowane wysyłki kurierskie czy paletowe.

Biorąc pod uwagę potrzeby rynku, w ramach Kuriera BTL wprowadzana jest aplikacja na smartfony, z której będzie można korzystać w dogodnym czasie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom mieszkańców Włocławka i regionu, w połowie października zostanie też otwarty PUNKT NADANIA PRZESYŁEK KURIERSKICH przy ul. Wiejskiej 24. Klienci będą mogli dowozić do niego paczki, które będą wysłane renomowanymi firmami kurierskimi, z którymi BTL Logistik współpracuje. Są to: DPD,DHL,FedEx,InPost,Pocztex Kex ,Schenker,Raben  i innymi przewożnikami. Oczywiście możliwa będzie wysyłka paczek na cały świat.

- Wiadomo ,że ceny przy nadaniu paczek w punkcie są znacznie niższe od ceny, gdy zamawia się kuriera, aby odebrał przesyłkę z domu czy pracy. Wystarczy tylko dostarczyć paczkę, czy kopertę nawet bez opakowania, gdyż my zapewniamy standardowe foliopaki czy sztywne koperty – mówi Ireneusz Koniecko, prezes BTL Logistik.

Dziś usługa kurierska jest już dobrze rozpowszechniona i nikt nie boi się wysyłać nawet wartościowych przesyłek, czy paczek za pobraniem. Ta świadomość powoduje, że ten rynek miedzy innymi właśnie dla tego, rośnie, a co za tym idzie rosną obroty firm zajmujących się tymi usługami. www.kurier-btl.pl swoje usługi kieruje w większości do segmentu rynku B2B który jest bardziej wymagającym rynkiem ale też bardziej stabilnym. Usługi Kuriera BTL nie polegają tylko na dostarczaniu przesyłek, ale też w niektórych przypadkach na magazynowaniu, czy konfekcji towarów klientów.

Kurier BTL to również pomysł na rozwijanie biznesu i budowanie Partnerskich Oddziałów, w których Partner dostanie dostęp do systemu, jak i do hurtowych cen na przesyłki. Oferta jest skierowana do osób chcących prowadzić nowy własny biznes oparty na know-how, jakie daje www.kurier-btl.pl lub do osób prowadzących swoje biznesy, ale chcących zwiększyć swoje przychody.

BTL Logistik chętnie nawiąże współpracę również z firmami które wysyłają znaczne ilości paczek, czy palet, jak również z istniejącymi punktami kurierskimi, które chcą poszerzyć ofertę o wysyłkę palet czy usługi magazynowe wraz z konfekcją.

- Rynek usług kurierskich jest mi doskonale znany ( Ireneusz Koniecko) sam  byłem jednym z większych franczyzobiorców usług kurierskich w kraju pod marką MS Stolica SA ,którą później wchłonął ogólnoświatowy lider w zakresie dystrybucji paczek, jakim jest firma UPS – wyjaśnia Koniecko.

Chętnie nawiążemy współpracę z osobami z dużych miast jak i małych miasteczek powiatowych z osobami, które znają rynek, a nie mają pomysłu na własny biznes. Kurier BTL jest formą współpracy która stabilne przychody tym, którzy się zaangażują i zechcą pracować z firmą, ale na własny rachunek i własny sukces.

Osoby zainteresowane współpracą wszelkie niezbędne szczegóły i dane kontaktowe znajdą na stronie: www.btllogistik.pl lub www.kurier-btl.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE