Reklama

Wystąpią na osiedlach i na... dworcu

Opublikowano:
Autor:

Wystąpią na osiedlach i na... dworcu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kapele z Płocka wystąpią na m.in. w parku na Podolszycach, w ogródku jordanowskim, a także na dworcu PKP, który świętuje w tym roku swoje 50. urodziny! Wszystko w ramach trzeciej edycji „Akcji Animacji” na płockich osiedlach.

Kapele z Płocka wystąpią na m.in. w parku na Podolszycach, w ogródku jordanowskim, a także na dworcu PKP, który świętuje w tym roku swoje 50. urodziny! Wszystko w ramach trzeciej edycji „Akcji Animacji” na płockich osiedlach.

Zabawę z objazdową sporą dawką kultury zaczynamy już w najbliższy poniedziałek, 27 lipca na płockiej starówce. Za każdym razem zaprezentuje się jeden zespół z muzycznej pracowni Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Trochę wcześniej, na godzinę 18.00 Stowarzyszenie Teatr Per Se zaprasza na swoje najnowsze dzieło opowiadające o perypetiach Króla Maciusia Pierwszego. Z tego co nam wiadomo, te będą obfitowały w liczne sceny batalistyczne, akcja ma być wartka i adresowana niekoniecznie tylko do najmłodszych mieszkańców naszego miasta

Co do zespołów, fani rocka z pewnością kojarzą już te nazwy z różnych wydarzeń muzycznych. Wymieńmy je raz jeszcze: Reszta Pokolenia (27.07, Stary Rynek), GroupThink, Fear Inside Of Me (28.07, Park Północny), Skafander (04.08, Pasaż Roguckiego), Zwiezda (05.08, ogródek jordanowski), Klub Zdesperowanych Romantyków (KZR; 11.08, Dworzec PKP), Near The Knuckle (12.08, Stary Rynek). Będzie więc i trochę reggae, ska do poskakania pod sceną, melodyjnego rocka aż po znacznie cięższe klimaty. Z ciekawostek dodajmy, że jeden z koncertów odbędzie się na dworcu PKP, który obchodzi w tym roku jubileusz  swojego istnienia. To już pół wieku odkąd zaczął służyć obarczonym walizkami przyjezdnym.

Podsumowując, na godzinę 18.00 przychodzimy na bajkę, natomiast o godzinie 19.00 ruszamy z koncertami. Za każdym razem to samo przedstawienie, ale inne kapele zagrają nam na dobranoc. Zachęćcie swoich znajomych do przyjścia. Tu każdy znajdzie dla siebie jakąś odpowiednią nutę.

Czytaj też:

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE