Reklama

Wypadków nie ma. Są za to kolejne stłuczki samochodów

Opublikowano:
Autor:

Wypadków nie ma. Są za to kolejne stłuczki samochodów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Możemy cieszyć się z faktu, że nie ma wypadków. W raporcie policyjnym z ostatniej doby nie wyszczególniono ani jednego takiego zdarzenia. Dochodzi za to do kolizji.

Możemy cieszyć się z faktu, że nie ma wypadków. W raporcie policyjnym z ostatniej doby nie wyszczególniono ani jednego takiego zdarzenia. Dochodzi za to do kolizji.

Młodszy aspirant Jarosław Ostrowski z płockiej Komendy Miejskiej Policji informuje, że miniona doba upłynęła spokojnie. Nie ma wypadków, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenia o sześciu kolizjach na terenie miasta i jednej na terenie powiatu. Zdarzyła się kolejna. Do porannej stłuczki samochodów osobowych doszło we wtorek na skrzyżowaniu Łukasiewicza i Kobylińskiego, o czym zawiadomił Jarosław Ostrowski.

- Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową - mówi Ostrowski. - Nikt nie ucierpiał.

Rano, kilka minut po godzinie 7.00 dwa auta zderzyły się w rejonie skrzyżowania Sienkiewicza i Kilińskiego. Wiemy o tym od czytelnika, który przysłał zdjęcie. 

Policja zatrzymała jednego kierowcę pod wpływem alkoholu na ul. Szpitalnej, osiem osób doprowadzono do izby wytrzeźwień.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE