Reklama

Wypadek z udziałem autobusu, dachowanie pod Płockiem

Opublikowano:
Autor:

Wypadek z udziałem autobusu, dachowanie pod Płockiem  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W miniony weekend policjanci odnotowali dwa wypadki. W jednym z nich ucierpiał pasażer autobusu komunikacji miejskiej.

W miniony weekend policjanci odnotowali dwa wypadki. W jednym z nich ucierpiał pasażer autobusu komunikacji miejskiej. 

Do wypadku z udziałem autobusu doszło w piątek na ul. Kolegialnej

- Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący autobusem komunikacji miejskiej, został zmuszony do gwałtownego hamowania przez innego kierującego, który wykonał nieprawidłowy manewr na drodze - informuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. - W wyniku hamowania jeden z pasażerów autobusu przewrócił się i doznał złamania żebra

Mężczyzna został przewieziony do szpitala. W piątek doszło też do wypadku w Mańkowie (gm. Stara Biała). 

- Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym, w wyniku nieprawidłowego manewru wyprzedzania zderzył się z dwoma innymi samochodami a następnie wjechał do rowu, gdzie dachował. W wyniku zdarzenia, kierowca wykonujący nieprawidłowy manewr wyprzedzania został ranny i przewieziony do szpitala - mówi Piasek. 

Policja nie ma informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu. Oprócz dwóch wypadków, policjanci odnotowali 12 kolizji w mieście i 2 na terenie powiatu. Ponadto w Płocku zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców. 

W raporcie policyjnym z minionego weekendu znajduje się też sporo kradzieży. Przy ul. Strażackiej włamano się do auta i skradziono radio oraz dokumenty (300 złotych), zaś przy ul. Bartniczej z auta skradziono nawigację (1,1 tys. złotych). Przy ul. Skłodowskiej skradziono motorower (2,5 tys. złotych). W Miłodrożu (gm. Stara Biała) z niezamkniętego domu zniknął telewizor (6 tys. złotych). 

Swoje trzy grosze dorzucili też wandale. W jednym z lokali przy ul. Kolegialnej pomalowano farbą witryny oraz drzwi. Straty wyceniono na tysiąc złotych. Z kolei przy ul. Dworcowej oberwano lusterka i wgnieciono maskę mercedesa. Właściciel straty oszacował na 5 tys. złotych. 

Policjanci w nieoznakowanym radiowozie z wideorejestratorem w godzinach 11:00-19:00 będą patrolować ulice na terenie Płocka oraz gmin Słupno i Wyszogród. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE