Reklama

Wypadek pod Płockiem. Jedna osoba poszkodowana

Opublikowano:
Autor:

Wypadek pod Płockiem. Jedna osoba poszkodowana - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wszystkie służby działały na miejscu zdarzenia, do którego doszło nad ranem. Trwały czasowe utrudnienia w ruchu.

Wszystkie służby działały na miejscu zdarzenia, do którego doszło nad ranem. Trwały czasowe utrudnienia w ruchu.

O zdarzeniu informują druhowie  z OSP Sikórz, którzy o godzinie 6:50 wyjechali do wypadku na drodze wojewódzkiej nr. 559 w miejscowości Sikórz, gm. Brudzeń Duży. Na miejscu była już karetka pogotowia, która udzieliła pomocy rannej osobie.

- Kiedy dotarliśmy na miejsce zastaliśmy pogotowie ratunkowe na miejscu zdarzenia oraz leżący na boku samochód osobowy marki Ford - informują strażacy. - Po otrzymaniu informacji, iż samochodem podróżowała jedna osoba i znajduję się ona w karetce przystąpiliśmy do działań. Odłączony został akumulator, droga została oznakowana, a ruch odbywał się wahadłowo. Podczas zabezpieczania miejsca przybywały kolejne służby i zastępy.

Osoba poszkodowana została zabrana przez pogotowie ratunkowe do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku na obserwację. Po zakończeniu czynności przez policję samochód został załadowany na lawetę, płyny zostały zneutralizowane, a teren uprzątnięty.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE