Reklama

Wypadek na Trasie Popiełuszki. Wiadomo, co było przyczyną

Opublikowano:
Autor:

Wypadek na Trasie Popiełuszki. Wiadomo, co było przyczyną - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W miniony czwartek, 31 października informowaliśmy o zdarzeniu na Trasie Popiełuszki, na pasie w kierunku Łącka, około 100 metrów od ronda Odsieczy Lwowa - kierowca około godz. 10.40 uderzył w przydrożne barierki. Osoby poszkodowane, które w trakcie zdarzenia znajdowały się w aucie, zabrano do szpitala.

W miniony czwartek, 31 października informowaliśmy o zdarzeniu na Trasie Popiełuszki, na pasie w kierunku Łącka, około 100 metrów od ronda Odsieczy Lwowa - kierowca około godz. 10.40 uderzył w przydrożne barierki. Osoby poszkodowane, które w trakcie zdarzenia znajdowały się w aucie, zabrano do szpitala.

Jak poinformowano w poniedziałek, ustalono już przyczynę zdarzenia.

– Kierujący pojazdem w trakcie jazdy doznał ataku epilepsji, wówczas stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki.

Policjanci wskazują, że w ostatnich dniach doszło do 28 kolizji drogowych. Ponadto zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców w miejscowościach: Główina (gm. Brudzeń) i Wiciejewo (gm. Bodzanów). Wobec jednego z nich już wcześniej wydano sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Jedną osobę czeka większy wydatek. Ktoś uszkodził powłokę lakierniczą karoserii samochodu. Wartość szkód oszacowano na 2,8 tys. zł.

W poniedziałek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem:

- w godz. 6.00-14.00 na trasie Płock – DK10 – DK60 – Płock

- w godz. 14.00-22.00 na trasie Płock – Rogozino-Radzanowo-Staroźreby.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE