Reklama

Wypadek. Jeden z kierowców zostawił pasażera i oddalił się z miejsca zdarzenia

Opublikowano:
Autor:

Wypadek. Jeden z kierowców zostawił pasażera i oddalił się z miejsca zdarzenia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W zdarzeniu drogowym, do którego doszło w poniedziałek ok. godz. 21.20, brały udział dwa pojazdy, range rover i audi. Pasażerowie z obu samochodów trafili do szpitala, natomiast jeden z kierowców oddalił się z miejsca zdarzenia. Po wypadku był poszukiwany przez policjantów. – Na miejscu wykonywanych czynności pracował policjant z psem patrolowo – tropiącym – mówi sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

W zdarzeniu drogowym, do którego doszło w poniedziałek ok. godz. 21.20, brały udział dwa pojazdy, range rover i audi. Pasażerowie z obu samochodów trafili do szpitala, natomiast jeden z kierowców oddalił się z miejsca zdarzenia. Po wypadku był poszukiwany przez policjantów. – Na miejscu wykonywanych czynności pracował policjant z psem patrolowo – tropiącym – mówi sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Płocku otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 62 w Wyszogrodzie w poniedziałek ok. godz. 21.20. Jak wyjaśnia nam sierż. sztab. Marta Lewandowska z płockiej komendy, przyczyny tego zdarzenia będą wyjaśniane.

– Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że do zderzenia pojazdów doszło na skrzyżowaniu DK-62 z ul. Warszawską. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy, audi oraz range rover. Pasażerów audi, dwóch 19-latków z powiatu płockiego, przewieziono do szpitala w Sochaczewie, natomiast kierujący audi 20-latek z obrażeniami, które nie zagrażały jego życiu, został zabrany do szpitala w Płocku. Przed przybyciem policjantów z miejsca zdarzenia oddalił się kierujący pojazdem range rover. Został tylko pasażer, który z urazem ręki był przewieziony do szpitala. Policjanci niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania kierowcy range rovera. Na miejscu wykonywanych czynności pracował policjant z psem patrolowo–tropiącym. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że kierujący range roverem, kilka godzin po zdarzeniu, zgłosił się do szpitala. W szpitalu wobec mężczyzny zostały wykonane niezbędne czynności procesowe – w tym pobrano mu krew, aby zbadać ewentualną zawartość alkoholu.

Za przyzwoleniem OSP Wyszogród / Facebook

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE