Reklama

Wypadek i kolizje. Jak minęła doba [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Wypadek i kolizje. Jak minęła doba [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Poza wypadkiem, do którego doszło dziś rano na krajowej 10, doba minęła spokojnie. Choć niektóre zdarzenia wyglądały groźnie, koniec końców zakwalifikowano je jako kolizje.

Poza wypadkiem, do którego doszło dziś rano na krajowej 10, doba minęła spokojnie. Choć niektóre zdarzenia wyglądały groźnie, koniec końców zakwalifikowano je jako kolizje.

Do jednego z takich zdarzeń doszło w środę po 7.00 rano przed rondem Wojska Polskiego na Podolszycach - zderzyły się tam volkswagen z suzuki. Poza tym - jak podaje sierż. szt. Jarosław Ostrowski z płockiej komendy - funkcjonariusze odnotowali siedem kolizji: do sześciu stłuczek doszło na płockich drogach, do jednej - w powiecie. W Woźnikach (gm. Radzanowo) zatrzymano pijanego kierowcę, a 12 osób doprowadzili do izby wytrzeźwień.

Dość spokojnie było nie tylko na drogach - ze zdarzeń o charakterze kryminalnym zastępujący rzecznika policjant wylicza jedynie kradzież z budynku przy Bielskiej instalacji elektrycznej i grzejników. Łączna wartość strat to ok. tysiąc złotych.

Ogółem policjanci interweniowali w różnych sprawach 56 razy.

Fot. Czytelnik

O wypadku czytej:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE