Reklama

Wykonają renowację kamienicy na potrzeby muzeum

Opublikowano:
Autor:

Wykonają renowację kamienicy na potrzeby muzeum - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To Eurodom będzie wykonawcą prac na zabytkowej kamienicy mieszczącej się przy ul. Kolegialnej 6 oraz przebudowy przynależnych oficyn na potrzeby Muzeum Mazowieckiego w Płocku. Umowa została podpisana!

To Eurodom będzie wykonawcą prac na zabytkowej kamienicy mieszczącej się przy ul. Kolegialnej 6 oraz przebudowy przynależnych oficyn na potrzeby Muzeum Mazowieckiego w Płocku. Umowa została podpisana!

W piątek,13 kwietnia, Leonard Sobieraj, dyrektor Muzeum Mazowieckiego w Płocku, podpisał umowę z firmą EURODOM Jarosław Dąbkowski na prace w ramach projektu „Odtworzenie i rewaloryzacja budynku zabytkowego od  ul. Kolegialnej 6 oraz przebudowa przynależnych oficyn na potrzeby Muzeum Mazowieckiego w Płocku – etap I”.

EURODOM Jarosław Dąbkowski, z Tłuchowa wykona inwestycję za kwotę 12 mln 747 tys zł. 

Projekt realizowany będzie z dofinansowaniem UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, na co Muzeum Mazowieckie w Płocku pozyskało ponad 3,4 mln zł UE. W odnowionej trzypiętrowej kamienicy muzeum będzie prezentować swoje zbiory art deco.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE