Reklama

Wyjątkowe targi. Oferty obejrzymy w specjalnych...okularach

Opublikowano:
Autor:

Wyjątkowe targi. Oferty obejrzymy w specjalnych...okularach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W maju w Galerii Wisła odbędą się Targi Nieruchomości i Budowy Domu, które będą obfitowały w atrakcyjne propozycje, między innymi prezentację ofert w innowacyjnej formule Virtual Reality.

W maju w Galerii Wisła odbędą się Targi Nieruchomości i Budowy Domu, które będą  obfitowały w atrakcyjne propozycje, między innymi prezentację ofert w innowacyjnej formule Virtual Reality. 

Na 13 i 14 maja br. zaplanowano w płockiej Galerii Wisła innowacyjne targi. Projekt ma być wszechstronnym źródłem informacji o rynku mieszkaniowym, kompleksowym zestawieniem aktualnych i przyszłych inwestycji na rynku lokalnym, przeglądem oferty domów i mieszkań, zarówno nowych, jak i tych z drugiej ręki, a także możliwością prezentacji wszelkich firm związanych z rynkiem nieruchomości oraz budową domu.

Jak tłumaczy organizatorka targów, Małgorzata Żółtowska, pomysł na taką formułę został zaczerpnięty z większych miast, w których tego typu targi organizuje się na większą skalę i z większym rozmachem niż dotychczas w Płocku.

– Uważam, że Płock ma potencjał i że naprawdę może to być fajne wydarzenie promujące firmy, które w bezpośredni lub pośredni sposób są powiązane z nieruchomościami, z budową domu, wykańczaniem wnętrz itp. – tłumaczy Małgorzata Żółtowska.

Do uczestnictwa w targach organizatorzy zapraszają przede wszystkim lokalne firmy, ale i mogą wziąć w nich udział również przedsiębiorcy spoza Płocka, jeżeli ich profil działalności można określić jako innowacyjny. Oprócz standardowej prezentacji ofert na wydrukach i monitorach, prezentowane będą również te, które można obejrzeć w wirtualnej rzeczywistości przy pomocy specjalnych okularów.

Ekspozycję wystawców uzupełni „Centrum Porad”. Tam będzie można skorzystać z bogatego programu edukacyjnego, paneli dyskusyjnych, szkoleń, warsztatów dotyczących m.in. problematyki zakupu nieruchomości, jego finansowania, budowy i rozbudowy domów.

Będzie również możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych specjalistów. W jednym miejscu będzie więc można zgłosić nieruchomości do sprzedaży, znaleźć dla siebie ofertę, przejrzeć oferty firm, porozmawiać na żywo z przedstawicielami, wziąć udział w warsztatach, szkoleniach, panelach dyskusyjnych, a także skorzystać z bezpłatnych porad prawnych.

Dla wystawców organizatorzy oferują powierzchnię targową, również z możliwością zabudowy, zarówno na parterze, jak i na pierwszym piętrze.

Zainteresowani uczestnictwem w targach mogą kontaktować się pod adresem e-mail: [email protected] lub pod numerem telefonu 729-610-520.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE