Reklama

Wygrali konkurs i wystąpią na Audioriver

Opublikowano:
Autor:

Wygrali konkurs i wystąpią na Audioriver - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości TipTop i Kudrick Project to laureaci konkursu „Zagraj na Audioriver 2013”, którzy zamykają listę wykonawców tegorocznej edycji Festiwalu, który odbędzie się 26 i 27 sierpnia.

TipTop i Kudrick Project to laureaci konkursu „Zagraj na Audioriver 2013”, którzy zamykają listę wykonawców tegorocznej edycji Festiwalu, który odbędzie się 26 i 27 sierpnia.

Na konkurs, który przeznaczony był dla DJ-ów i producentów wszystkich odmian muzyki elektronicznej, przysłanych zostało ponad 130 zgłoszeń. Każdy chętny musiał – za pośrednictwem portalu Muzzo.pl – zgłosić swój set, live act lub autorskie utwory.

Jurorzy, wśród których znaleźli się organizatorzy festiwalu Audioriver i przedstawiciele portalu Muzzo.pl wyłonili szóstkę finalistów, wśród których – dzięki głosowaniu internautów – wyłonieni zostali dwaj zwycięzcy. Okazało się, że największym uznaniem wśród użytkowników Muzzo.pl cieszyli się DJ i producent Kudrick Project oraz DJ-ski duet TipTop. Nagrodą dla laureatów konkursu będzie występ na Independent Market Stage, która podczas festiwalu Audioriver zlokalizowana będzie na Starym Rynku.

Kudrick Projekt pochodzi z Brzeska pod Krakowem. Mówi o sobie, że jest wokalistą, gitarzystą i tekściarzem. Niemal we wszystkich jego produkcjach odnaleźć można mroczne, psychodeliczne dźwięki. Jego inspiracją jest niemiecka scena muzyczna Techno/Minimal. – Fakt, że dostałem się do finału tego konkursu, był ukonorowaniem mojej ciężkiej pracy, wytrwałości w dążeniu do celu, który sobie obrałem – przyznał Kudrick Project. – Możliwość zaprezentowania swojego materiału na festiwalu Audioriver jest spełnieniem moich marzeń. Genialna muzyka, świetna atmosfera oraz profesjonalne przygotowaniu tego eventu jest wszystkim, czego pragnie każdy młody artysta.

Nowym didżejskim duetem jest TipTop. Stworzyło go dwóch mieszkających w Warszawie przyjaciół. Każdy z nich ma na koncie kilka lat solowego grania. W końcu jednak obaj doszli do wniosku, że połączenie sił może dać ciekawy efekt. I faktycznie, udało im się stworzyć niespotykaną fuzję stylu od nu disco przez deep house aż po techno. Dzięki temu każdy set duetu jest zaskakującą muzyczną podróżą, w której nie ma miejsca na nudę. – Zagranie na festiwalu Audioriver to zaszczyt i spełnienie naszych marzeń. Na występ w Płocku przygotowaliśmy coś w naszym stylu – skomentowali członkowie formacji TipTop. – To będzie takie pomieszanie z poplątaniem. Szczegóły pozostaną jednak naszą małą tajemnicą.

Fot. Archiwum organizatora

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE