Reklama

Reklama

Wygraj bilety na koncert VOO VOO [KONKURS]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pokis

Wygraj bilety na koncert VOO VOO [KONKURS] - Zdjęcie główne

foto pokis

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 10 lutego w sali koncertowej POKIS-u o godz. 19:00 odbędzie się koncert, którego gwiazdą będzie zespół VOO VOO. Mamy 3 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Reklama

Dla naszych czytelników mamy 3 podwójne zaproszenia na koncert. Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć wejściówki. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

W którym roku powstał zespół VOO VOO?

Odpowiedzi należy wysłać na adres reklama@portalplock.pl w tytule maila wpisując "KONKURS" oraz podać imię, nazwisko i numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do środy 8 lutego do godz. 10:00. Zwyciężą 3 osoby, które najszybciej przyślą poprawną odpowiedź. 

REGULAMIN

§ 1

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest portal www.portalplock.pl  zwany dalej „Organizatorem".

2. Konkurs trwa od daty ogłoszenia do 8 lutego do godz. 10:00

3. Celem Konkursu jest obdarowanie czytelników 3 podwójnymi biletami na koncert VOO VOO

§2

Uczestnictwo w Konkursie

1. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie o pełnej zdolności do czynności prawnych.

2. Każdy biorący udział w Konkursie może zostać nagrodzony tylko jeden raz, jednym podwójnym biletem na koncert.

3. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

4. Wzięcie udziału w Konkursie jest jednoznaczne z akceptacją jego Regulaminu.

§ 3

Zasady udziału w Konkursie

1. Zasady konkursu są proste, Aby wziąć udział w konkursie należy  odpowiedzieć na pytanie: "W którym roku powstał zespół VOO VOO?" Odpowiedź należy przesłać na adres mailowy: reklama@portalplock.pl, w tytule maila wpisując "konkurs", a w treści oprócz odpowiedzi podać imię i nazwiska wraz z numerem telefonu.

2. Lauretami konkursu zostaną osoby, które jako pierwsze nadeślą prawidłowe odpowiedzi. Każdy uczestnik może nadesłać odpowiedź tylko raz. 8 lutego zwycięzców poinformujemy o wygranej poprzez wiadomość prywatną na podany nr telefonu. Jeden uczestnik może otrzymać wyłącznie jedną nagrodę w konkursie.

3. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni przez PortalPłock w prywatnych wiadomościach zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

4. Nagrody będą do odbioru w dniu koncertu w siedzibie POKIS. 

5. Organizator nie bierze odpowiedzialności za brak możliwości:

a. przekazania nagrody z powodu podania przez uczestnika błędnych danych osobowych, zmiany danych osobowych uczestnika, o której Organizatorzy nie zostali poinformowani

b. poinformowania uczestników o nagrodach i sposobach ich wydania z przyczyn niezależnych od Organizatora.

§ 4

Postanowienia końcowe

1. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji, na każdym etapie trwania Konkursu, uczestników postępujących w sposób niezgodny z niniejszym regulaminem.

2. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym zakresie pod warunkiem, że nie naruszy to praw nabytych uczestników Konkursu. W takim przypadku zmieniony regulamin zostanie zamieszczony na stronie PortalPłock.

3. Niniejszy Regulamin jest dostępny na stronie internetowej PortalPłock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy