Reklama

Wycieczka za 5 zł. Ostatnia szansa na obejrzenie wyjątkowych prac

Opublikowano:
Autor:

Wycieczka za 5 zł. Ostatnia szansa na obejrzenie wyjątkowych prac - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeśli nie macie planów na najbliższy weekend, mamy propozycję. Towarzystwo Naukowe Płockie zaprasza na wycieczkę do Bydgoszczy, aby obejrzeć prace nadwornego malarza królewskiego i grafika Francisco Goi. Na jednej wystawie zaprezentowano cztery cykle graficzne Goi: Kaprysy, Okropności wojny, Tauromachia i Szaleństwa – Przysłowia.

Jeśli nie macie planów na najbliższy weekend, mamy propozycję. Towarzystwo Naukowe Płockie zaprasza na wycieczkę do Bydgoszczy, aby obejrzeć prace nadwornego malarza królewskiego i grafika Francisco Goi. Na jednej wystawie zaprezentowano cztery cykle graficzne Goi: Kaprysy, Okropności wojny, Tauromachia i Szaleństwa – Przysłowia.

Towarzystwo Naukowe Płockie organizuje wycieczkę do Muzeum Okręgowego im. L. Wyczółkowskiego w Bydgoszczy na wystawę „Francisco Goya – Między rozumem a szaleństwem”, na której prezentowane są ryciny Goi z cyklu „Kaprysy” z 1799 roku wypożyczone ze zbiorów TNP oraz inne cykle graficzne hiszpańskiego artysty.

Wycieczka odbędzie się w niedzielę, 11 czerwca, to ostatnia szansa na jej obejrzenie. Wyjazd z Płocka o godz. 8.00, przewidywany powrót około godz. 17.00. Koszt to 5 zł od osoby, posiłki we własnym zakresie. Zgłoszenia są przyjmowane do środy, 7 czerwca do godz. 15.00. Zapisów dokonują w Biurze Zarządu TNP lub telefonicznie pod numerem 24 366 99 50.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE