Reklama

Wybuch. Jedna osoba ranna [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Wybuch. Jedna osoba ranna [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W piwnicy kamienicy przy Sienkiewicza 53 doszło do wybuchu. Jedna osoba została poszkodowana, cztery były ewakuowane.

W piwnicy kamienicy przy Sienkiewicza 53 doszło do wybuchu. Jedna osoba została poszkodowana, cztery były ewakuowane.

W pierwszym komunikacie chwilę po godzinie 14.00  straż pożarna, która pojechała na miejsce zdarzenia, powiadomiła, że w piwnicy budynku doszło do wybuchu butli z gazem. Ale były to tylko wstępne informacje, na razie niepotwierdzone.  - W tej chwili nie wiemy jeszcze, czy rzeczywiście była to butla z gazem czy jakieś inne substancja wybuchowa - mówi Edward Mysera, rzecznik płockiej straży pożarnej. - Mężczyzna, który akurat przebywał w piwnicy, doznał poparzeń i został odwieziony do szpitala.

Poza mężczyzną  budynku ewakuowano jeszcze cztery osoby. U jednej z nich strażacy podejrzewali stan przedzawałowy, dlatego wezwano drugą karetkę.

Na miejscu oprócz strażaków, policji i pogotowia są tez inspektorzy nadzoru budowlanego, którzy muszą sprawdzić, czy konstrukcja budynku nie uległa naruszeniu.

Obecnie w tej części miasta występują ograniczenia w ruchu. Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego apeluje o wybór alternatywnych tras podróży. Utrudnienia moga potrwać do wieczora.

Fot. Portal Płock

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE