Reklama

Wybrano szefa Miejskiego Zarządu Dróg

Opublikowano:
Autor:

Wybrano szefa Miejskiego Zarządu Dróg - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratusz wybrał nowego szefa Miejskiego Zarządu Dróg - został nim Tomasz Żulewski z Płocka. Pokonał pięcioro rywali - tyle osób miało chęć na zarządzanie płockimi drogami.

Ratusz wybrał nowego szefa Miejskiego Zarządu Dróg - konkurs wygrał Tomasz Żulewski z Płocka. Pokonał pięcioro rywali - tyle osób miało chęć na zarządzanie płockimi drogami.

Fotel dyrektora MZD był wolny od  grudnia, gdy - niedługo po zmianie na stanowisku wiceprezydenta ds. inwestycji, kiedy to Cezarego Lewandowskiego zastąpił Jacek Terebus, z szefowania drogowcom zrezygnował Marek Antoszek. Ratusz bez szemrania przyjął rezygnację Antoszka, który kierował MZD od  sierpnia 2012 roku, po odejściui Piotra Gryszpanowicza, i ogłosił konkurs na to stanowisko. Przez ten czas p.o. szefa MZD był Maria Goździkowska.

W szranki stanęło sześcioro kandydatów, wszyscy spełniali wymagania formalne.  Jak poinformował Urząd Miasta, to właśnie Tomasz Żulewski zyskał najwyższe noty. Oczywiście umowa o pracę nie została jeszcze podpisana, więc formalnie nie jest on jeszcze dyrektorem MZD.

Kim jest Tomasz Żulewski? Jak podaje Ratusz, zwycięzca konkursu na dyrektora MZD pochodzi z Płocka, skończył filię Politechniki Warszawskiej na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii.  Przez ostatnich 8 lat pracował jako kierownik robót, inżynier budowy albo kierownik budowy, pracował m.in. przy budowie małej obwodnicy Gostynina, remoncie mostu na Skrwie w Biskupicach czy przy przebudowie drogi ekspresowej S8 - na Białystok, na węźle Wisłostrada. Niedawno zaczął pracę w spółce Inwestycje Miejskie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE