Reklama

Wybrano najlepszych pracodawców w Polsce. Wśród nich płocki koncern

Opublikowano:
Autor:

Wybrano najlepszych pracodawców w Polsce. Wśród nich płocki koncern - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Wyróżnienie nie trafia do koncernu przypadkiem - podkreśla Wioletta Kandziak, dyrektor wykonawczy ds. kadr w PKN ORLEN.

– Wyróżnienie nie trafia do koncernu przypadkiem – podkreśla Wioletta Kandziak, dyrektor wykonawczy ds. kadr w PKN ORLEN.

To już ósmy raz z rzędu, kiedy PKN Orlen może pochwalić się tytułem TOP Employer przyznawanym firmom skoncentrowanym na wsparciu rozwoju zawodowego swoich pracowników.

– Oznacza to, że pod względem stosowanych praktyk kadrowych utrzymujemy najwyższe światowe standardy i wyznaczamy trendy. Dlatego trafiają do nas najlepsi specjaliści z branży. Inwestujemy w ich rozwój, dostosowujemy obowiązki do możliwości i potrzeb pracowników, słowem dbamy o ergonomię – zaznacza Wioletta Kandziak. – W ten sposób zapewniamy komfort, który przekłada się na jakość pracy i przynosi wymierne korzyści dla całej firmy.

Top Employers Institute już od ponad ćwierćwiecza przyznaje certyfikaty na całym świecie, badając warunki pracy stworzone przez pracodawców oraz realizowaną politykę personalną.  W 2019 roku Top Employers Institute przyznał ten tytuł 1554 organizacjom w 118 krajach. Polska znalazła się na dziewiątym miejscu pod względem liczby certyfikowanych organizacji na świecie. W sumie certyfikat otrzymało 56 firm wspierających rozwój zawodowy pracowników w Polsce, rozwijając ich kompetencje, z jasnymi zasadami i systemami wartości. W tym gronie znalazły się m.in. Avon Cosmetics Polska, Bank BGŻ BNP Paribas S.A., Bank Gospodarstwa Krajowego, Bank Pekao S.A., Carrefour Polska, Coca-Cola Poland Services Sp. z o.o., DHL Express (Poland) Sp. z o.o.,  Grupa Goodyear Polska, Grupa Kapitałowa PKP Energetyka, ING Bank Śląski S.A., Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k., Lidl Polska,  Nationale-Nederlanden, Orange Polska S.A., PepsiCo Consulting Polska Sp. z o.o., Philip Morris International w Polsce, Provident Polska S.A.,  Santander Bank Polska S.A., Santander Consumer Bank S.A, Turek Sp. z o.o., Valeo Polska, Volvo Polska, Whirlpool Poland. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 31 stycznia na gali w Warszawie.

Certyfikat TOP Employer przyznawany jest jedynie na rok i świadczy o tym, że dana firma oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia spełniające standardy międzynarodowe. Eksperci Top Employers Institute przyglądają się zarówno wynagrodzeniom i benefitom, systemowi premiowania, rozwojowi i szkoleniom, jak i kulturze organizacyjnej firmy. Badanie składa się z kilku etapów m.in. walidacji, audytu najlepszych praktyk HR oraz finalnej certyfikacji.

Fot. PKN Orlen

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE