Reklama

Wybory miss. Płocczanka miała w nich swój udział [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Wybory miss. Płocczanka miała w nich swój udział [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Festiwal Piękna pokazywała telewizja Polsat i zagraniczne stacje telewizyjne z ponad 100 krajów. W transmisji na Polsacie można było zobaczyć płocczankę, która działała za kulisami, pomagając uczestniczkom starającym się o tytuł Miss Supranational i Miss Polski.

Festiwal Piękna pokazywała telewizja Polsat i zagraniczne stacje telewizyjne z ponad 100 krajów. W transmisji na Polsacie można było zobaczyć płocczankę, która działała za kulisami, pomagając uczestniczkom starającym się o tytuł Miss Supranational i Miss Polski.

W hali widowiskowej w Krynicy Zdroju odbywał się Festiwal Piękna. Przez trzy dni piękne kobiety i przystojni mężczyźni starali się o względy jurorów. Czy zadajemy sobie sprawę, że w tego tupu plebiscytach borą udział nie tylko kandydatki i kandydaci starający się o tytuł i splendor? Znacznie wcześniej odbywa się skrupulatny wybór osób, które będą im pomagać za kulisami. Bez nich nie byłoby tak zachwycającego efektu końcowego. 

W tym roku w wybranej ekipie 20 fryzjerów z całej Polski, którzy mieli zadbać o włosy kandydatów, znalazła się płocczanka, Natalia Jankowska, która jest właścicielką Studia Fryzjersko-Kosmetycznego Lejdis. Do Krynicy Zdroju udała się wspólnie z asystentką Joanną Duplicką. Ekipa przez trzy dni dbała o stylizacje zgodne z trendami i życzeniami. Zadanie wymagające, tym bardziej, że widzowie mogli podziwiać kandydatki na Miss Supranational aż w sześciu odsłonach: w strojach narodowych, kostiumach kąpielowych Self-Collection, białych sukniach wieczorowych, w strojach sportowych Cardio Bunny, sukniach z kolekcji Ewy Minge oraz w srebrnych sukniach, które przywiozły z własnych krajów.

Płocczanka opowiadała, że pierwszego dnia było najtrudniej, kiedy startowały panie o ciemniejszej karnacji.

- Miały grube włosy. Ich fryzurom trzeba było nadać objętości. Drugiego dnia odbywało się strzyżenie kandydatów do tytułu Mistera Supranational. Ostatniego dnia startowały Polki w konkursie o koronę Miss Polski. One wybierały według własnego uznania. Preferowały głównie loki i fale. Miały piękne długie włosy i każda życzyła sobie, aby ten atut jak najlepiej wyeksponować – dzieli się wrażeniami Natalia Jankowska. 

Najbardziej utkwiła jej w pamięci atmosferę w trakcie konkursu. - Okazała się niesamowita. Wszyscy byli dla siebie mili i życzliwi. Zupełnie jak w rodzinie. Bez żadnych podziałów na ekipę od produkcji albo dbającą o kreacje – zresztą także ona pomagała paniom w ubieraniu na zapleczu. Liczył się przede wszystkim czas, a przy tym wszystko musiało być perfekcyjne.

Właścicielka płockiego salonu w Nowym Rynku jest zauroczona konkursem, chociaż twierdzi, że siedząc przed telewizorem zupełnie inaczej to sobie wyobrażała. - Wszystko wygląda wówczas pięknie, a w rzeczywistości wiąże się z mnóstwem pracy na zapleczu, czego widz już nie dostrzeże. Tam praca wre, jest bardzo intensywna. Dla mnie to było ogromne doświadczenie. Super atmosfera, świetni ludzie i mega przygoda.

Do tej pory tylko jedna Polka została Miss Supranational. W 2011 roku koronę Miss Supranational zdobyła Monika Lewczuk. Dodajmy, że historia tego plebiscytu rozpoczęła się w Płocku w 2009 roku. Wówczas o tytuł starało się 36 kandydatek. Obecnie było ich już niemal dwukrotnie więcej. Zwyciężyła 22-letnia Jenny Kim, miss Korei Południowej. W finałowej piątce znalazły się także Bitaniya Josef - Miss Etiopii, Martha Martinez – Miss Kolumbii, Jenny Kim – Miss Korei Południowej, Larissa Santiago – Miss Portoryko, Bianca Tirsin – Miss Rumunii. Polskę w konkursie Miss Supranational 2017 (pierwszego dnia) reprezentowała Miss Polski 2016, Paulina Maziarz. Nową Miss Polski została Kamila Świerc, dotychczasowa Miss Opolszczyzny 2017.

Fot. Zdjęcie udostępnione przez Natalię Jankowską

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE