Reklama

Wybory Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej. Studentka z Płocka w gronie najpiękniejszych

Opublikowano:
Autor:

Wybory Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej. Studentka z Płocka w gronie najpiękniejszych  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jest studentką Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych płockiej filii Politechniki Warszawskiej. Podczas wyborów najpiękniejszych studentów w naszym mieście została miss swojego wydziału. W sobotę była reprezentantką płockiej filii na gali Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej.

Jest studentką Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych płockiej filii Politechniki Warszawskiej. Podczas wyborów najpiękniejszych studentów w naszym mieście została miss swojego wydziału. W sobotę była reprezentantką płockiej filii na gali Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej.

W trakcie XIV Finałowej Gali Wyborów Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej, organizowanej przez Samorząd Studentów o tytuł najpiękniejszej studentki i najprzystojniejszego studenta walczyło 19 kandydatek i 19 kandydatów, w tym studenci wyłonieni w Płocku w trakcie wydziałowych eliminacji: Oliwia Krawczyk, Magdalena Lewicka, Rafał Lewandowski i Przemysław Nowakowski. Gala odbyła się 16 listopada w auli gmachu głównego PW w Warszawie.

Kandydaci prezentowali się na scenie w czarnych ubraniach, spodniach i koszulce, a także w biało-czarnych zestawach, w których wykonali układ taneczny. Panie miały również okazję zaprezentować się w różowych kreacjach. Były i przebieranki z wykorzystaniem peleryny jak z "Harrego Pottera", kolorowego stroju Harley Quinn, maski Batmana i masek przypominających makijaż członków zespołu Kiss, czy też zabawa w nawiązaniu do bajki o wilku i Czerwonym Kapturku. Sporo się działo, wpleciono nawet kostium z horroru i pojawienie się w białym stroju...ducha. Studenci zadbali o transmisję z gali na żywo.

Jak poinformowała płocka filia Politechniki Warszawskiej, tytuł I vice miss Politechniki Warszawskiej przypadł Oliwii Krawczyk. Gratulujemy.

Powyżej kadr z filmu prezentującego kandydatki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE