Reklama

Wybierają świetlną stolicę Polski. Można głosować na Płock

Opublikowano:
Autor:

Wybierają świetlną stolicę Polski. Można głosować na Płock - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W okresie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia niemal każde miasto w Polsce stroi się pięknie w liczne światełka, ciekawe iluminacje i efektowne dekoracje, aby szerzyć świąteczny nastrój wśród mieszkańców oraz gości. A skoro dekoracje już stoją, to czemu się nimi nie pochwalić?

W okresie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia niemal każde miasto w Polsce stroi się pięknie w liczne światełka, ciekawe iluminacje i efektowne dekoracje, aby szerzyć świąteczny nastrój wśród mieszkańców oraz gości. Możemy docenić te, które są w Płocku, w konkursie na najbardziej rozświetloną stolicę Polski.

Plebiscyt miast "Świetlna Stolica Polski” jest konkursem, w którym głosować mogą internauci. Przewidziano nagrodę - sprzęt AGD o łącznej wartości 200 000 zł, który będzie wsparciem dla potrzebujących mieszkańców.

Głosować można każdego dnia. Są dwa etapy, do drugiego przechodzi miasto, które uzyskało najwięcej głosów w danym województwie. 16 wyłonionych w tym etapie miast otrzyma nagrodę o wartości 10 tys. zł z przeznaczeniem dla potrzebujących mieszkańców! Ten etap zakończy się 2 stycznia 2020 r. Na razie zgłoszono Warszawę, Płock, Górę Kalwarię, Iłżę, Otwock, Siedlce, Radom i Piaseczno. Tu można głosować: https://swiecsie.se.pl/plebiscyt-miast/mazowieckie/plock/. Nie trzeba podawać żadnych danych, wystarczy kliknąć w przycisk "Zagłosuj".

W drugim etapie - ogólnopolskim - 16 miast walczy o nagrodę główną o wartości 40 tys. zł na cel społeczny miasta. Głosowanie potrwa od 7 do 15 stycznia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE