Reklama

Wtorek na drogach. Gdzie dziś noga z gazu

Opublikowano:
Autor:

Wtorek na drogach. Gdzie dziś noga z gazu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, gdzie jeszcze drogowcy będą prowadzili roboty drogowe oraz na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Podajemy, gdzie jeszcze drogowcy będą prowadzili roboty drogowe oraz na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Jak zapowiada Miejski Zarząd Dróg, drogowcy mają dziś w planach głównie naprawę chodników przy ulicach: Chopina, 1 Maja, Batalionu Parasol.

Trzeba pamiętać też, że w związku z toczącymi się pracami przy Ciechomickiej związanymi z budową kolektora ściekowego dla osiedli Ciechomice i Góry, obowiązuje tam zmieniona organizacja ruchu, zwężenia jezdni i ograniczenia prędkości. Na jezdni mogą pracować ludzie i sprzęt ciężki.

Jak zwykle trzeba uważać przy powstającym na Piłsudskiego wiadukcie, a także na przebudowywanym rondzie Dobrzyńska - Medyczna, na którym znów obowiązuje ruch okrężny (rondo tymczasowe) i nie można już przejechać po drodze technicznej. Przypominamy również, że na Kobylińskiego ruch z centrum miasta w kierunku Skarpy i Winiar odbywa się normalnie, ale już w drugą stronę - do centrum - obowiązują objazdy ulicami: Kazimierza Wielkiego - Nowowiejskiego lub Mościckiego - Miodowa - Łukasiewicza.

Od ubiegłego tygodnia w rejonie ronda Wojska Polskiego przed Podolszycami obowiązuje zmieniona organizacja ruchu - w związku z budową tzw. małej obwodnicy jadący w stronę centrum mają do dyspozycji o jeden pas mniej niż dotąd. Z ruchu wyłączono również ciąg pieszo-rowerowy po tej stronie.

Kierowcy powinni dziś uważać na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, we wtorek strażnicy ustawią się na ulicach:

- Mickiewicza,

- Żyzna, 

- Harcerska,

- Słoneczna.

Fot. SM

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE