Reklama

Wszystkich Świętych. Informacje dla kierowców i pasażerów autobusów

Opublikowano:
Autor:

Wszystkich Świętych. Informacje dla kierowców i pasażerów autobusów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Aby ułatwić dotarcie na groby bliskich, w dniu Wszystkich Świętych zmieniamy organizację ruchu w okolicach cmentarzy.

Aby ułatwić dotarcie na groby bliskich, w dniu Wszystkich Świętych zmieniamy organizację ruchu w okolicach cmentarzy.

1 listopada zamknięty zostanie przejazd ul. Bielską, na odcinku między skrzyżowaniami z ul. Targową oraz Sierpecką. Zamknięty będzie również zjazd na ulicę Bielską z obwodnicy.

Wyłączenie ruchu nastąpi o godz. 5 rano. Ulica pozostanie zamknięta do godz. 20, ale ostateczną decyzję o czasie uruchomienia przejazdu podejmą kierujący ruchem policjanci.

1 listopada będzie kursowało osiem specjalnych, bezpłatnych linii autobusowych oznakowanych od numeru 70 do 77, z czego linia 76 pojedzie z Borowiczek do cmentarza przy ul. Gościniec. Pozostałe dojeżdżać będą do cmentarza komunalnego. Trasy linii specjalnych i rozkłady jazdy zawisną na przystankach autobusowych na kolorowym papierze. Można będzie skorzystać również z linii, które regularnie kursują do cmentarza komunalnego, oznakowanych numerami 4 i 24. W dniu Wszystkich Świętych będą to linie darmowe.

Osoby, które przyjadą z centrum samochodem będą mogły bezpłatnie pozostawić auto na placu Ryneksu u zbiegu ul. Bielskiej oraz Targowej, który służy jako giełda samochodowa i dalej pojechać autobusem linii specjalnych. Każda z nich kursować będzie co 15 minut.

Do cmentarza komunalnego samochodem można będzie dojechać jedynie od strony północnej, od Bielska i Sierpca. Wszystkie parkingi, w tym nowy obiekt na ponad 300 miejsc, będą dostępne.

Al. Kobylińskiego zostanie zamknięta na dwóch fragmentach. Jak co roku nie będzie przejazdu Al. Kobylińskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Topolową do skrzyżowania z ul. Łukasiewicza.

Całkowicie zamknięty zostanie również północny pas Al. Kobylińskiego (ten bliżej Marynarza) na odcinku od skrzyżowania z ul. Bielską do ul. Łukasiewicza. Południowy pas zostanie zamieniony na parking, podobnie jak w poprzednich latach. Wjazd na parking będzie możliwy tylko z ul. Łukasiewicza, wyjazd – tylko na ul. Bielską.

Wprowadzenie takiej organizacji ruchu nastąpi 1 listopada również o godz. 5.00 rano. Aleje pozostaną zamknięte do godz. 20, ale ostateczną decyzję o czasie uruchomienia przejazdu również w tym przypadku podejmą kierujący na miejscu ruchem policjanci.

Szczegóły dotyczące rozkładu jazdy dostępne są tutaj

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE